Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez gerincrákra...

Szerintetek ez gerincrákra utalhat vagy aranyér szimplán?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nagyon félek...sajnos nekem van aranyerem egyik nap kijött vérzett enyhén bele is szurkált hát végbelembe de aztán jobb lett viszont van egy új tünetem ..tegnap óta közbe közbe bizsereg a fenekem ami kicsit gerincemet is érinti így bele bizsereg nem.fáj egyébként de nem tudom ezt okozhatja aranyér ? Úgy félekyhogy esetleg valami daganat mert az okoz elvileg zsibbadást tegnap tangába voltam annak tulajdonítottam hogy talán most aranyérre azt is felvettem.lehet az a baj...de ma reggel is érzem tegnapeste nem éreztem de ma megint ezt a bizsergés érzetet és ha ülök akkor főleg ...belebizsereg abba marad eltellik kicsi idő megint nagyon félek:/ miez


2020. ápr. 17. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
És írni meg fogalmazni miért nem tudsz?
2020. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
"gerincrák" nem létezik.
2020. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne éld bele magad a rossz dolgokba és ne figyelgesd a tüneteidet mert csak rosszabb lesz.
2020. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsanat kicsit kapkodtam :/ kedves első

Kedves 2. : hát de van tudod gerincdaganat

Kedves 3. : próbálom :( csak nehéz

2020. ápr. 17. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj, bizsereghet ahogy gyógyul. De a tanga nagyon rossz ötlet. Egyébként ott lent a farok és keresztcsont van, na ha valami az nem szokott elrákosodni és úgy egyébként a gerinc sem.
2020. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó mégis én olvastam.hogy létezik gerincdaganat :/
2020. ápr. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!