Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne féljek annyira ráktól?

Figyelt kérdés

Sziadutok!


Sajnos szorongásodms beteg vagyok es ért egy csaladi trauma annak idejen is hipochonder voltam így pszichologushoz járok mert nem bírom feldolgozni a történteteket ..nemmerek már semminek örülni mert erzem hogy úgyis valaki rossz történik..legonkább ráktól felek edesanyam rakos volt és azóta en is felek .. :/ mit tehetnék? Probalok egeszsegesen elni cigarettat is letettem...januarban eves vervetelen is voltam es minden eredmeny jo lett ...mit tehetnek? Olyan felelmem.van hogy kialakuloban van nalam


2020. ápr. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Fejezd be!"


[link]

2020. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)
2020. ápr. 20. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Egyebkent tenyleg ez a legjobb modszer. Nagyon-nagyon nehez megkuzdeni vele, ezt panikbeteg hipochonderkent mondom, szorongasos rohamokkal, panikrohamokkal. Nehez sajat magadnak ellent mondani, hogy na most akkor csakazertis jolerzem magamat, de nem lehetetlen.

2020. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne menj tengerpartra es halpiacra sem, akkor nem fogsz egyetlen rakkal sem talalkozni :)
2020. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. ápr. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!