Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez agydaganat lenne?

Ez agydaganat lenne?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és elég sokszor előfordul az, hogy elkezd fájni tompán a fejem. A fájdalom erőssége egy 10-es skálán kb 2, és általában a homlokomnál / fejtetőnél érzem ezt. Másrészről pedig gyakran megszédülök, illetve a fülzúgás is elég gyakran előfordul nálam. Étvágyam van, hányingerem nincs. Mitől lehet? Elvileg alacsony a vérnyomásom, illetve elég stresszes is vagyok mostanában, főleg mióta távoktatás van az egyetemen, és dupla annyit kell dolgozni. Elég nehezen is tudok elaludni. Családban eddig senkinek nem volt agydaganata, de félek.

2020. ápr. 21. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek alacsony vérnyomástól. Ha fáj vagy megszédülsz akkor mérd meg, meg amúgy is próbáld meg reggel, délután, este megmérni és felírni hogy lásd hogy tényleg alacsony-e (az írásodból azt vettem le hogy nem vagy benne biztos)

De amúgy majd menj el háziorvoshoz (amikor újra lehet)

2020. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a vérnyomástól. De ne aggódj, 20 éve élek úgy, hogy migrénes vagyok ( 10-es skálán 10 ) valamint a tenziós fejfájásom is alapból 10/7.
2020. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem agydaganat, ne hipochonderkedj!


Nyilván az alacsony vérnyomás okozza, éppúgy, mint a szédülést és a fülzúgást.

A stressz és a mozgásszegény életmód mellett teljesen érthető, hogy nehezen alszol el.

Ne sokat törődj a fejfájással, tarts otthon fájdalomcsillapítót, és kapj be egyet, ha fáj.

2020. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap este sikerült elaludnom egész korán, így tudtam aludni kb 6-7 órát, de ugyanúgy álmosnak meg fáradtnak érzem magam, gondolom azért, mert alacsony a vérnyomásom. Hogyan lehetne rajta emelni? Mozgás most nem igazán opció, nem szívesen mennék ki az utcára.
2020. ápr. 21. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az utcán lehet mozogni, neten van fent egy csomó gyakorlat otthonra is vagy lehet letölteni applikációt is telefonra.

Amúgy ha alacsony akkor igyál kávét vagy colát.

2020. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Attila Bé ***** válasza:
Kv, fekvőtåmasz, guggolås, stb.
2020. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás okozhatja a tompa fejfájást és a szédülést fűl zúgást. Próbálj meg reggel 1 kávét inni több folyadékot. Ami a nehezebb ne stresszelj. Ha nem múlik ezek után se menj orvoshoz.
2020. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha túl kevés folyadékot iszol, az is jelentkezhet fejfájásként az általad említett területeken. A fülzúgás pedig általában magas vérnyomáshoz társul.


Ne igyál kávét, vagy igyál kevesebbet, ha iszol, próbálj meg több vizet inni. A fáradtságot is okozhatja a dehidratáció.

2020. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello, jobban vagy azóta?
2021. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!