Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyú torokfájás, orrdugulás...

Iszonyú torokfájás, orrdugulás, rosszullét, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt reggel össze is estem, de tegnap is végig annyira rosszul voltam. Folyamatosan ráz a hideg, de lázam nincsen. Viszont az ízeket egyáltalán nem érzem, erre tegnap lettem fogyelmes.. És ez az ájulás érzés...


1,5 hónapja személy szerint nem voltam sehol, anyámtól kaptam el, mert az ügyintéző megfertőzts, ő meg minket! De ez ebben a másfél hónaoban már a sokadik betegség! Volt tüdőgyulladásom is...


Gyakorlatilag ugyanúgy folyamatosan megfertőz valamivel, mint korábban... Meg


2020. ápr. 25. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ügyesek kimásoltad a gúgölből a tüneteket, de ott bukott a dolog, hogy a hülye is tudja, hogy nem lehet másfél hónap alatt "sok betegségen" átesni, főleg nem tüdőgyulladással együtt. És persze ha ki se mozdultál, akkor biztos a Mari néni diagnosztizálta ezeket...
2020. ápr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire haldokolsz miért nem hívod fel az orvosodat telefonon ahogy kell? Szerinted itt ki fog diagnosztizálni és hogy fog meggyógyítani?
2020. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, volt tüdőgyulladásom is!


Azt arra írtam, hogy nem né hoztam haza ezeket! Úgy bukott a dolog, hogy folyamatosan van valami betegség, még most is. Anyámék nem mosnak kezet...


Ügyeleti témának érzed ezt?

2020. ápr. 25. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd az orvost. Mond el az egészet. Ő majd intézi tovább.
2020. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi most mit csináljunk? A kanapéról szúrjelek le koronavírusra? Vagy átkozzam meg anyádat amiért nem mos kezet? Ha én érezném így magam azonnal hívnám az ügyeletet és megkérdezném mit csináljak. Tuti nem ide irogatnék.
2020. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!