Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, fáradtság és memória...

Fejfájás, fáradtság és memória zavar, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Másfél-két hete kezdődhetett, hogy minden nap fáj a fejem és függetlenül attól, hogy mikor megyek aludni, fáradt vagyok egész nap. Ebbe belejátszik az, hogy nagyon sokáig csak forgolódom esténként. Emellett nehezen tudok szöveget értelmezni és félek, hogy jelenleg nincs topon a memóriám sem.

Ez a panasz visszatért, mivel legutoljára év elején volt, az előtt pedig 2,5-3 éve.

Próbálok odafigyelni a megfelelő folyadékbevitelre, vitaminokat, illetve étrendkiegészítőt szedek. Emellett olyan 2-3 naponta szoktam itthon tornázni.

Sajnos viszonylag sokat stresszelek tudat alatt, mivel érettségi előtt állok és minden nagyon bizonytalan még (külföldön érettségizem).

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi jött be ezeknek a tüneteknek az enyhítésére, illetve megszűntetésére?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 1. 10:19
 1/1 Ingyenkaktusz06 válasza:
Velem is dettó a helyzet. Ne szedj étrendkiegészítőt soha többet, nem jó mert migrént idézhet elő, nekem egy gyógyszer szokott segíteni és bevétel után kb 3-4 órával már minden rendben, mást nem tudsz tenni. esetleg ledölsz de nem aludni
2020. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!