Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet orrpolip?

Ez lehet orrpolip?

Figyelt kérdés
A ball orrüregrm 2.szorra dugul el komolyabban. Viszont az első elmult és nem maradt semmien nyoma. Egyévként macska allergiám van és van macskánk. Szóval a kérdés tulajdon képpen az , hogy ha elmult a duzzanat és nem maradt semmien tapintható különbség az orr üregeim között , akkor ez nem az ugye? Ja és antibiltikumos kezelés szokott hatni , de ugye most ezt nem tudom megtenni. ( egyébként hipochonder vagyok) .

2020. máj. 1. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 1.re annyira megijedtem , hogy az ,hogy gyakorlatilag nem tudtam aludni a gondolatól. De elmult , csak most kb öt hónap után újra ugyan az. Szóval nem orr polip igaz ? Mert elmult?
2020. máj. 1. 11:00
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Elméletileg a polip nem múlik el, csak rosszabbodik, főleg nem ennyi idő alatt.

Viszont nekem gyerekkoromban azt mondták van, volt is pár vizsgálat erre vonatkozóan, de azt mondták nem kell műteni. Kb. 5 éve mikor elmentem dokihoz, megkérdeztem, hogy azzal mi a helyzet, akkor is megnézték, de a doki kiröhögött majdnem, hogy nem érti, mert nekem nincs is és szerinte sosem volt. Mondom az tök jó, hogy 20 éve meg azzal ijesztgettek, hogy ha kell így-úgy megműtenek meg kezelni kell meg foglalkozni kell vele, stb.

Amúgy polipra nem hatásos az antibiotikum és sok esetben nem tapintható, csak extrém mértékben talán. Szóval neked tuti nem az van.

2020. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fuuu köszi.
2020. máj. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!