Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebb óta fáj a mellkasom. Rendszerint a szívemnél, a mellkasom bal oldalán vagy kicsit lejjebb, kb. a tüdőim alja környékén. Többször voltam már vizsgálatokon, ahol azt mondták, hogy terheléses asztmás vagyok. Viszont az utóbbi időkben a fájdalom sokkal intenzívebb lett, mint előtte volt és már főleg csak a mellkasom bal oldalán érzem. Emellett napok óta hidegrázásom van, fáradékony vagyok és a fejem is sokszor fáj. A vérnyomásom időközönként többször felmegy 130-140 környékére, de az orvosok szerint ez sem vészes...

20/L



2020. máj. 1. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A tüdőd alja az nem "kicsit" lejjebb van mint a szíved. Kevés az infó ennyi alapján kb barmi lehet. Gyomor problémától kezdve izomhúzódásig. Kéne mellkas röntgen, ekg szív uh utána többet lehetne tudni. Nyilván a.járvany alatt ez most nem fog összejönni.
2020. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!