Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezeket a reflux okozhatja?...

Ezeket a reflux okozhatja? Puffadás, szìvdobogásèrzès, száraz köhögés, gyomorfájás.

Figyelt kérdés

Egy ideje úgy érzem, gond van a gyomrommal. Sokat fáj, sokszor puffadok, hallom, ahogy a hasamban kerreg a sav, és köhögnöm kell tőle. Amikor érzem, hogy mozdul egyet a gyomrom/egy nagyobb levegő bent szorul, szìvdobogásèrzèsem lesz tőle.

Néha nagyon szúr a gyomrom, kisugárzik a házakba, néha a szívem köré is.

Voltam szìv uh-n pár hónapja, mert legjobban a szívdobogás zavart, a szívem teljesen egészséges (lekopogom), az egyik billentyű minimálisan megnyúlva, azt mondta az orvos, ez csak egy kis szèpsèghiba.

Ètelintolerancia vizsgálatot javasolt, és gondolom, jó lenne egy gyomortükrözès is, de most ezek a koronavìrus miatt még nem kerültek sorra.

Próbálok többször keveset enni, elhagytam a tejet, ha nagyon fáj, veszek be Rennie-t vagy szódabikarbónát.

Másnak is volt ilyen? Mi oldotta meg? Érdemes íratni savlekötőt? Pl.Quamatelt?

Kaptam olyan tippeket, hogy hagyjam el a szénhidrátot, de attól félek, attól csak még több lenne a savam.


2020. máj. 3. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem házakba, hanem hátamba, csak javított ba telefon...
2020. máj. 3. 16:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Okozhatja de lehet meg epe gond is akár.

Sima refluxon segit barmilyen gyomorsavlekoto ha panasz van.

Erdemes kerulni a zsiros, savasito eteleket & igyál minél többet.

2020. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!