Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek cukorbeteg vagyok...

Beennccee kérdése:

Szerintetek cukorbeteg vagyok vagy valami más lehet az ok?

Figyelt kérdés

Már kb november óta van egy kis cipő általi horzsolás a sarkamon, ami azóta nem gyógyult be, 5 éve pedig a térdemen volt egy viszonylag mély vágásom ami szintúgy majdnem 1 év alatt nem gyógyult be (és az is eléggé kicsi volt, csak egy kicsit mély) semmi más problémám nincs, csak elgondolkoztam azon hogy egy ilyen picike seb nem gyógyul be , kkor valami bajom van.

16 éves vagyok 97 kg, laborba nem voltam de lehet el fogok menni, ha esetleg valaki megerősíti innen hogy lehet cukorbeteg vagyok

(Kilómhoz plussz infó hogy ne jöjjenek a tanácsok, 1 hónapja kezdtem el sportolni, mert eldöntöttem hogy nem akarok egy kövér ember lenni.)



#cukorbetegség #lassan gyógyuló seb
2020. máj. 3. 23:38
 1/4 Vacuolum ***** válasza:
Ha cukorbeteg vagy az látszani fog a vérvételen. Beszélj a háziorvosoddal add egy beutalót elmész azt a héten meglesz az eredménye, de gondolom előtte megnézi majd a sebeket is. Ha jó a cukrod és kórosnak néz ki a seb akkor tovább küld majd máshova. Sok más kötőszöveti betegség is okozhatja ezt.
2020. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak tüneteid? Állandó szomjúságérzet? Folyton pisilés? Viszketés? Látásromlás?

Ha nincs akkor nem vagy cukorbeteg.

2020. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán mondanám hogy lennének ilyesmi tüneteim, pontosítva vannak, de szerintem nem annyira durván ahogy te érted

.

2020. máj. 4. 17:13
 4/4 anonim válasza:
A cukorbetegség pár hónap alatt alakul ki. A vérvételből úgyis meglátszik egyből. De nem hiszem hogy e miatt diabéteszed lenne.
2020. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!