Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia, vagy csak...

Ez lehet leukémia, vagy csak hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél hónapja kaptam egy fogínygyulladást, amivel sokáig nem mentem orvoshoz, és eléggé eldurvult, már a torkom és a gyomrom is fájt, többször is volt hőemelkedésem, 37,5-38 közötti. Végül antibiotikumot, valami penicillint kaptam rá, amitől a fogínyem rendbe jött, viszont a torkom továbbra is kapar, és be van dagadva a mandulám. Pár napja mindenhol kiütéseim lettek, fáj a gyomrom, és a láz is visszajött. Voltam tegnap orvosnál, alaposan megvizsgált, megnyomkodta a hasamat stb, és azt mondta, hogy a mandulám van begyulladva, és az okozza, antibiotikumot kaptam megint. De nyugtalan vagyok, hogy ennyi ideje tart, és nagyon félek, hogy leukémia... érdemes lenne kikönyörögnöm egy vérképet?

21f



2020. máj. 4. 11:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor nem vagyok lázas a közérzertem jó, étvágyam is van, nem vagyok fáradékony, sápadt, nem fogytam, semmi ilyen.
2020. máj. 4. 11:14
 2/2 anonim ***** válasza:
A leukemianak abszolut nem ilyenek a tunetei. Nem irom le, es ne is keress ra a neten. Ez "egyszeru" mandulagyulladas, lehet akar tuszos mandulagyulladas is, az lassabban mulik es rosszabb kozerzetet okoz. Ha kaptal ra celzottan antibiotikumot, akkor par nap mulva elmulik, vagy legalabbis enyhulni fog. A kiutest okozhatja gyogyszererzekenyseg, ami antibiotikumoknal elofordul. Nekem peldaul nem adhatnak amoxicillin tartalmu antibiotikumot, mert ugyanugy kiuteses lettem, mint te. Es egyebkent igen, hipochonder vagy, vagy legalabbis jo uton haladsz fele, ha ezek a gondolatok allandoan jelen vannak, hogy komoly betegseged van. Tapasztalatbol beszelek, nem szabad tulgondolni a dolgokat, nem szabad rastresszelni.
2020. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!