Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan köhögjek?

Hogyan köhögjek?

Figyelt kérdés
Na tehát most ugye van ez az online oktatás, és nekem szerdán elő kell adnom matekból. Ezt csak úgy tudom megúszni ha a) csúnyán köhögök b) ha nincs hangom c) valamilyen katasztrófa történik. Na most ezekből a c) az szinte teljességgel lehetetlen. Ha A lesz a választás, akkor köhögnöm kell, nem is keveset. Anyukám nem hinne el hogy pont az előadásom előtt leszek beteg, tehát az lenne a legjobb ha holnapra meg tudnék betegedni. Már most is köhögök egy picit, esetleg ha ezt súlyosbítanám? A nővéremnek összejött, már arra is gondoltam hogy elcsorom a poharát, hátha én is elkapom. Kérlek írjatok ötleteket!

2020. máj. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez egyébként, hiszen később úgyis elő kell adnod.

De hogy a kérdésre válaszoljak:

Mondd azt, hogy nagyon fáj a hasad. Menj be a wc-re, legyél ott órákig és tegyél úgy mintha alig bírnál felállni a wc-ről, annyira fáj a hasad. Menj oda a csaphoz és kezdj el öklendezni, tegyél úgy mintha nagyon hánynod kéne. Ugyanezt csináld meg holnap is a felelés előtt.

Mint mondtam, hülyeség kihúzni magad az ilyenek alól, hiszen az életben lesznek jóval nehezebb kíhívások, de persze én is tudom, hogy nekem is nagyon jól jött néha plusz pár nap felkészülési idő :D

2020. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod megúszni?
2020. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert halvány lila gőzöm sincs az anyagról,.

Első: köszi! megpróbálom!

2020. máj. 4. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Öhömm-öhömm...krrr, öhhhö !

Valahogy így.

2020. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanárral ezt nem lehet megbeszélni inkább?
2020. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!