Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula-, torokgyulladás?...

Mandula-, torokgyulladás? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A képen lenne a problémám. Igazából nem fáj, csak ilyen gumó érzés van a torkomban. Mi lehet ez, elmúlik?

Elmennék orvoshoz, de jelenleg ha nincs komoly bajom úgy is elküldenek.


[link]



2020. máj. 4. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyulladt. Orvoshoz kéne. Antibiotikum kell.
2020. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, ahol végeznek online betegvizsgálatot. Mindenképp küldd el a képet valami dokinak.
2020. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vidéken mindenhol már. Háziorvoshoz is mehetsz de előtte telefonálni kell.
2020. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Heni9876 válasza:
Nekem is hetek ota ilyen gumoerzes van a torkomon de megsem latszik semmi, raadasul a haziorvosom nem vizsgal ki.. azt mondta menjek gegeszetre de nem tudom es nem hiszem hogy fogadnak engem a koronavirus miatt es kell hozza negativ teszt is hozza ez igaz?
2020. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor kell teszt, ha felmerül a gyanú, hogy koronavírusos vagy.
2020. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Heni9876 válasza:
100% hogy nem vagyok koronavirusos sehova se megyek mindig otthon vagyok, hártyagyulladásra gyanakszom vagy mandulagyulladasra
2020. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb ilyen kérdéseket tesznek fel: Jártál e külföldön, találkoztál-e beteggel, volt e lázad, köhögésed, nehézlégzésed. Ha mindegyikre nem a válasz akkor nem vagy gyanús.
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Heni9876 válasza:
Koszonom szepen! Megnyugtattal egy kicsit ezzel de mèg mindig kerdeses hogy ki e vizsgalnak mivel arrol is hallottam ha nem surgos akkor nem csinalnak semmit sem
2020. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamo77db ***** válasza:
Hát, elég csúnyán néz ki. Hívd fel telefonon a háziorvosodat és kérj segítséget, tanácsot tőle.
2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hazirorvost. Fül orr gégészt. Az ő szakterülete. A haziorvos felír egy standard antib
2020. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!