Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Attól félek szívinfarktusom...

Attól félek szívinfarktusom lehet? Ez az?

Figyelt kérdés
Már napok óta fáj a bal oldalam szegycsontom körül,néha a mellem táján is(nem tudom eldönteni olyankor a mellem fáj-e vagy nem) van amikor a a bordaim környékén is fáj az oldalamon, és néha a vállam körül is és a karom belső részén. Úgy 3 napja. Volt már ilyen de akkor 2 nap alatt elmúlt. Most nagyon félek hogy ez valami komoly. Kicsit fáradékonyabb is vagyok úgy érzem. Nincs erőm semmihez. Viszont tudni kell hogy elég sok betegséget beképzeltem már magamnak. És orvosnál is voltam 3 hónapja a szívemmel. Nem találtak semmit. De úgy érzem mostanság sokszor van szívdobogás érzetem és skkszor dobban be a szívem. Mi lehet ez?

2020. máj. 6. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet izmok fájnak, és talán sokat stresszelsz is, attól lehet a szívprobléma érzeted.
2020. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is nagyon hasonló tüneteim vannak az utóbbi napokban.Nekem inkább ilyen nyilaló érzés,nem folyamatos,leginkább teljesen bal oldalt érzem a mellkasom mellett,illetve a bal karom,azon belül is érzem hogyan olyan erőtlen,meg fáj.Én is voltam orvosnál pár hónapja,bár más tünetekkel(hasfájás,fejfájás,zsibbadás)vettek tőlem vért vagy 3 szor,voltam röntgenen,ultrahangon,de nem találtak semmit amitől lehetne.Szeretném én is tudni mi lehet ez,mert nem érzem így jól magam,félek,főleg hogy a kérdezőhöz hasonlóan én is gyakran képzelek be magamnak betegségeket. 19/F
2020. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!