Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van rá esély hogy júniustól...

Van rá esély hogy júniustól feloldják a koronavírusos korlátozásokat Pesten is és legyenek bulik tartva nyáron?

Figyelt kérdés
lehet rossz kategoriaba irom, de vegul is a betegseghez van koze;(, van rá esély hogy ne legyen teljesen elcseszve a nyár?

2020. máj. 7. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyelőre aug. 15-ig nem lesznek nagyrendezvények sehol.
2020. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
75%
Ennek a nyárnak annyi aug.15-ig semmilyen szabadtéri rendezvény nem tarható meg. A beltéri bulikról még nincs hír, de ott sem lesz előrelépés az tuti szóval idén marad a séta-fika meg a házibulik.
2020. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ezek ám a fontos dolgok wazze, a bulik. Enélkül már nem lehet élni, csak szenvedni a sivár lét pusztaságában.
2020. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát kedves utolsó, nem tudom hány éves vagy “wazze”, de 17-18 evesen nemtudom mi másról kellene hogy szoljon a nyaram, ha elsosorban nem a bulikrol, fesztivalokrol es a barataimrol, egyebkent meg egesz evben suli ilyenkor tudnam kihasznalni az idot bulizasra:d de lazom ez eleg megbotránkoztató bocsi:D
2020. máj. 8. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

"nem tudom hány éves vagy “wazze”, de 17-18 evesen nemtudom mi másról kellene hogy szoljon a nyaram"


Könyvet vettél már kezedbe életedben? (A playboy magazin nem számít annak, kissrác! ;))


Azért lesz elcseszve a nyár, mert teneked egyszer ki kell hagynod az egymás orrba-szájba k.rását és a saját hányásodban való fetrengést a szigeten? Vagy mert másnak nem kell szenvednie az ilyen "bulik" okozta zajártalomtól?


Önző vagy, barátom, nem is kicsit kéne magadba szállnod. Vagy azt hiszed, azért van minden korlátozás, hogy a te szórakozásod elcsessze? Nem vagy te azért olyan fontos :D

2020. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőre van esély, a másodikra nem. Aug.15ig nem lesz semmi. Marad 2 heted bulizni jobb esetben.
2020. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam bulizós, olvasni szerettem meg kirándulni. :-) Mondjuk amikor én voltam 17-18, akkor még nem volt tilos beltérben a dohányzás, én meg már akkor rosszul voltam a bagószagtól és a füsttől, és ha olyan közösségben voltam, mindig én is büdös lettem, szóval ez is hozzájárulhatott, hogy a bulizás nem lett része az életemnek.

Nem hinném, hogy augusztus 15. előtt lehet majd bulizgatni, mondjuk az esküvőknél tudtommal történt változás, a részleteket nem ismerem, de ez is csak akkor lehet érdekes számodra, ha hivatalos vagy ilyenre, azért csak amiatt, mert bulizni akarsz, ne állíts be hívatlanul egy esküvőre. :-)

2020. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!