Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az utobbi hetekben egyre...

Jazmin-chan kérdése:

Az utobbi hetekben egyre szarabbul vagyok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

mostanában egyre szarabbul vagyok. szetrobban a fejem, nagyon szarul vagyok, eveszavarom is van, hányingerem van, faradt vagyok, pedig 9-10 orat alszok mindennap, ok nelkul voros az arcom,es rengeteget stresszelek,es depresszios tuneteim is vannak. ez mit jelent?



(a "menjetek el ilyen-olyan dokihoz válaszokat kérlek hanyagoljuk, mert anyukammal ilyeneket nem lehet megbeszelni,apukam pedig 1300 km-re van tolem...)



#stressz #fájdalom #depresszios tunetek
2020. máj. 9. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki tudsz mozdulni vagy csak otthon vagy a járvány miatt?

Mert okozhatja ez a megváltozott élethelyzet is, hogy nem mész iskolába/munkahelyre, kevesebb az inger, kevesebb az örömforrás számodra, ez vezet depresszióhoz, ami evészavarhoz, ami hányingerhez, stb...

2020. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kényelmes az ágyad? nincs kifeküdve? jól alszol? van elég levegő? jó a hőmérséklet?
2020. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elso valaszolo: sajnos nem, egesz nap itthon vagyok:(
2020. máj. 10. 06:05
 4/6 A kérdező kommentje:
2.valaszolo: igen, eleg kenyelmes, nem érzem ugy mintha ki lenne fekudve, viszont levegobol nem erzek tul sokat, a hőmérsékletet en jonak érzem.
2020. máj. 10. 06:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj valami új dologba míg otthon kell lenned. A céltalanság is rontja a közérzetet.
2020. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess emberekkel, tartsd a kapcsolatot a barátokkal. Ez is segíthet kicsit, és az előttem szólók tanácsai is jók.
2020. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!