Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Éhségre jelentkez...

Mi lehet ez? Éhségre jelentkező rosszullét. Zavart tudat, remegés, szapora pulzus, rossz közérzet, szédelgés. A vércukrom teljesen normális mindeközben. Evés után nem sokkal elmúlik.

Figyelt kérdés
Elég gyakran fordul elő ez a jelenség és évek óta fennáll, nagyon kellemetlen. Volt már mindenféle orvosi vizsgálatom. Nem derült ki semmi. Azért kérdezem itt hátha valakinek volt hasonló és megoldódott a probléma. Figyelek a táplálkozásomra, egeszségesen, rendszeresen táplálkozom.
2020. máj. 11. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Csak tippelek nem diagnosztizalok, talan panikroham?
2020. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia talán.
2020. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

IR is lehet, de én inkább arra gondolok, hogy pszichésen kötöd őssze valamivel az étkezést, vagy annak hiányát.

Nem túl jó hasonlat, de ez olyasmi lehet mint Pavlov kutyája.

2020. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Éhségre jelentkező pánikroham? Ami evéstől elmúlik egyebként nem. Érdekes. Ezt kizárnám. Tudom milyen egy pánikroham az nem ilyen. Próbáltam, hogy nem eszem és mi lesz. Nem akartam megvárni az ájulást úgy hogy feladtam egy idő után mert nem lett jobb. Az ir re én is gondoltam de pár éve volt több cukorterheléses vizsgálatom sőt kórházban is voltam 42 órás éheztetéses vizsgálaton. Nem derült ki semmi. Mondjuk érdekes módon ott nem lettem rosszul pedig már alig vártam mert akkor félbe legetett volna szakítani a vizsgálatot és hazamehettem volna előbb.
2020. máj. 12. 01:32
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy pont olyanok a tüneteim mint mikor leesik valakinek a vércukra.
2020. máj. 12. 01:34
 6/21 anonim ***** válasza:
En is panikrohamra gondoltam rogton. Legalabbis az ehseg egy stressz a testnek es ez megjelenik testi tunetekben is. De egyebkent ezen felul en is az IR-re gondoltam, foleg, hogy evesre elmulik, egyik baratnom is ilyen, ezert neki surun kell ennie keveseket, esetleg te is megprobalhatod ezt, hatha erzel javulast. Vannak kimondott IR dietak is. Endokrinologusnal voltal?
2020. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Évek óta kis adagokat eszem és kerülöm a cukrot. Persze voltam endokrinológusnál. Fogalma nem volt mi bajom van. Ott is csináltak cukorterhelést, de nem igazolódott az IR. Egyébként 4 hónapig csináltam korábban Candida diétát, próbaképp. Akkor jobb volt a helyzet, csak aztán egy kórházi műtét és kemény betegség félbeszakította. Csak az a diéta azért nagyon kemény, nehéz tartani mellette a súlyom és a megfelelő vitamin és tápanyag bevitelt is, meg munka mellett kivitelezni is az egészet.
2020. máj. 13. 09:56
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem írtad, hogy evésre elmúlik és, hogy az éhség miatt jött elő. Te csak a tüneteket írtad le, ami akár lehet pánikroham. Az IR-val nincs tapasztalatom. A másik, hogy ne éheztesd magad, nem is értem ezzel mit akartál elérni 🤦‍♀️
2020. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ehezteti magat a kerdezo, csak az altalanos gyenge ehsegre is ilyen tunetek kinozzak.
2020. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8. Próbáld már visszaolvasni a kérdést! Leírtam, hogy evés után elmúlik! Te hol olvastad, hogy éheztetném magam?! Soha életemben nem eheztettem magam, miért tennék ilyet? De normális ember úgy működik, hogy akkor eszik ha éhes lesz. Nem egyszer egy nap reggeltől estig folyamatosan. Te nem ismered milyen éhesnek lenni? Nem több órányi éhség után leszek rosszul hanem pár perc után, amire nehéz felkészülni.
2020. máj. 13. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!