Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Heni9876 kérdése:

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha megakadt volna valami torkomon, lassan két hete rajta van az a valami a torkomon, mar néztük is itthon állitolag ők nem látnak sem gyulladást sem mást, orvosom nem foglalkozik velem, korház nem foglalkozik nem sürgős esettel. Mit tudok kezdeni hogy az érzés elmúljon? Néha viszont érzek furcsaságokat pl nyillalgatás és nehéznyelést

2020. máj. 12. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a fül-orr-gégészeten van ügyelet. (általában az osztályon)

Próbáld őket felhívni.

2020. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonszámuk egyáltalán nem elérhetőek..mindig a gép hang szólal meg hogy a szám nem elérhető..
2020. máj. 12. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A kórházat hívd fel, és a fül-orr-gégészetet kérd.
2020. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találom sehol sem a telefonszámúkat a korhaz szám pedig amit hivtam 3 kulonbozo számot gép hang szólalt meg benne hogy a szám nem mukodik
2020. máj. 12. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Az frankó.

Esetleg ügyeletes orvos. Ő be is tud küldeni, és azt is meg tudja mondani, hogy hova kell menned.

2020. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem ki is vizsgálnak! Félek elmenni mert állitólag csak sürgős eseteket végeznek és koronavirus negativ teszt nelkul mehetek ahogy jottem..de már nem birom ezt az érzést,félek hogy komoly a gondom
2020. máj. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!