Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 8000 teszteltből csak 2 darab...

8000 teszteltből csak 2 darab koronavírusos embert találtak. hogy lehet ez? ezek szerint aki megbetegedett MIND kórházba került? vagy az összeesküvés elméletek akár igazak is lehetnek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik összeesküvés elmélet? Hogy nincs vírus?
2020. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy olvastam,hogy 8200 valamennyiből 2 lett pozitív és 9 embernél pedig azt mutatták ki, hogy átesett a fertőzésen.

Az aktív betegségben szenvedők sem mind kerülnek kórházba csak azok akiknél súlyosabb tünetek jelentkeznek.Aki csak kicsit köhög, de kap levegőt az szépen otthon kivárja a 2 negatív eredményt.Amúgy azt is írják, hogy még egy kb szeptemberre időzített újabb vizsgálatot is csinálnak majd, azzal lesz együtt biztos a mostani eredmény.Illetve azt is írják:

8 284 165 lakos között jelenleg 243 és 7230 aktív fertőzött lehet

Ez csak egy arányszám lesz, akkor is ha meglesz az a 17ezer valahány tesztelés.Ha meg csak 243 felderítetlen beteg van, az épp elég ahhoz ,hogy szépen terjedjen tovább ahogy csak akar ,ha akar ez a debla.

Mindamellett ,hogy nekem már herótom van ettől a vírushelyzettől.

2020. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet azért van, mert bezárkóztunk, sokan nem járnak dolgozni, nem volt óvoda, iskola, nem tudott úgy terjedni, majd ősszel meglátjuk mi lesz, ha beindul az élet.
2020. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Bebizonyosodott, hogy nem több egy átlagos influenzánál ez a koronavírus. És ezért kellett bedönteni a gazdaságot...
2020. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!