Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Négy napja fáj a fejem. Egyre...

Jeverezi kérdése:

Négy napja fáj a fejem. Egyre erősebben. Mi a bajom? Mitől van ez? Melyika jobb gyógyszer rá?

Figyelt kérdés

Már negyedik napja fáj egyfojtában a felyem. Nem tudom hogy mi a bajom. Szedtem rá rubophent nem segit, aztán volt itthon fogorvostól megamaradt 50 mg/tbl cataflam 18 darab abból már sikerült bevennem a négy nap alatt 12őt mert csak pár órára múlasztja el a fájdalmat.


Na most már a gyomrom is fáj szerintem a gyógyszertől. Mit tegyek mégis?



2020. máj. 15. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Cataflam
Rubophen
Algoflex
Saridon
Másik
4 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Quarelint mondanám, de az vényköteles, így inkább a Saridont gondolnám.

De ha van algoflexed, az is hatásos lehet.

Az a baj, hogy a fejfájás lehet csak tünet (magas vérnyomás, agyhártya gyulladás, homloküreg gyulladás, fogfájás kisugárzása, agyrázkódás tünete stb), és akkor nem mindegy milyen gyógyszert szedsz rá. Majd ha teheted egy fejfájás ambulanciára időpontot kérhetnél, mert az sem normális, ha állandóan fáj a fejed.

2020. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!