Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem éreztem pulzust és majnem...

Nem éreztem pulzust és majnem össze estem. Mitől lehet ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ma a boltban voltunk és ahogy nézelődtem egyszer csak éreztem hogy nagyon rosszul leszek és ájulás érzésem lett. Mikor meg tapintottam a pulzusom akkor nem éreztem 3-4 másodpercig a pulzusomat majd el kezdett nagyokat ütni a szívem. Mi lehetett ez? Meg állt volna szívem?

2020. máj. 15. 19:44
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem állt meg és volt pulzusod, nem véletlenül mondják, hogy az ember saját magának főleg ilyen helyzetben ne mérje. A hirtelen oxigén hiány képes furcsa dolgokra, vagy a hirtelen magas vérnyomás, stressz vagy valami izgalom hatására. Ha nem lett volna pulzusod pár másodpercre, akkor nem csak majdnem esel össze és utána nem kelsz fel egy pár percig.
2020. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehetett ez? Nyugodtan sétálgattam az üzletben és egyszer csak rosszul lettem. Nem voltam se stresszes se izgatott semmi előtte.
2020. máj. 15. 20:49
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van hirtelen vérnyomás ingadozás, egy rossz szag, egy pollen kiválthatja, stb., mindenkinél van ilyen.
2020. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet stressz, keveset ettel, keveset ittal, front, vernyomas-ingadozas. Ott volt a pulzusod, csak rossz helyen tapintottad vagy elnyomtad, ettol megijedtel es ezert lettel meg rosszabbul. Felejtsd el, barkivel elofordul! :) Ha rendszeresse valik, akkor erdemes vele foglalkozni.
2020. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!