Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmehetek az orvosi rendelőbe,...

Elmehetek az orvosi rendelőbe, vagy inkább maradjak itthon?

Figyelt kérdés

Elkezdett fájni a torkom. Először viszketett, az allergiám miatt, sokat tüsszögök de ez a tavaszi allergiámhoz tartozik(remélem).

Aztán elkezdett fájni a mandulám, észrevettem hogy piros, aztán mostmár szerintem gennyes is. Nincs lázam, nem köhögök, elég gyakori nálam a mandulagyulladás. Maradt meg antibiotikumom amit direkt erre írt az orvosom, abból veszek be reggel és este. Így bemehetek az orvosi rendelőbe vagy maradjak itthon mert koronás vagyok és hívjam fel?

19 vagyok.



2020. máj. 24. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellegzetes koronás tünet.

Hívd fel a háziorvosod, s megmondja, hogy mit csinálj. Lehet, hogy a tünetek alapján elektornikusan felír gyógyszert, amit a patikában taj-kértyával kiválthatsz, s be sem kell menned a rendelőbe, ahol tovább fertőződhetnél, illetve átadhatnád másnak a bajodat.

2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)

Hívd fel a dokibácsid/nénid, és majd ő elmondja a teendőket. Valószínűleg ír fel e-receptet amit kiváltasz és minden okés lesz!:)

2020. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! A rendelővel csak annyi a baj, hogy a háziorvosom elment nyugdíjba és konkrétan nincs most háziorvosunk. Aranyos, tudom :D az aszisztensnőt fogom felhívni, remélem túlélem. Köszönöm!
2020. máj. 24. 16:27
 4/4 anonim válasza:

Nyugi, túléled:D

Szép napot!

2020. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!