Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van-e itt valaki, aki koronaví...

Van-e itt valaki, aki koronavírusos volt, vagy hozzátartozója, közeli ismerőse?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen lefolyású volt, esetleg volt-e valamilyen alapbetegség, kor, stb.

Igazából már szeretném elkezdeni élni a szokásos életemet, de anyukám miatt nem tudok semmit sem csinálni, mivel többfajta betegsége is van. Viszont ez nem mehet így hónapokig, mivel a párommal sem tudok találkozni, mert a munkájából adódóan rengeteg emberrel kerül kontaktba. (Én itthonról dolgozom) Nyaralást is terveztünk belföldön, és a párom már teljesen kivan akadva, elege van abból, hogy nem találkozunk és minden amit beterveztünk úszik.

Mennyire kellene féljek?



2020. máj. 24. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
97%
Egy egész baráti társaság kapta el ismerőseim közül, középkorú nők és férfiak egyaránt. Tudtommal nem volt semmi krónikus panaszuk, és amíg nem csinaltattak tesztet abban a hitben éltek, hogy egy sima influenza
2020. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik idős rokonom. Nagyon megviselte, nehezen viselte. De kibírta. Igaz, oxigén az kellett pluszba neki. Kb másfél hónapig volt "influenzás" az orvosok szerint, másfél hónap után sikerült rájönni, hogy ez bizony nem az. Az tény, hogy rosszul is elsülhetett volna ez az egész, de szerencséje volt. Én még mindig azt mondom, hogy érdemes vigyázni. Jobb félni, mint megijedni.
2020. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Az egyik ismerősöm egész családja elkapta.

Az 50 éves, makk egészséges, sportos anyuka hetekig volt a kórházban. Nem lehetett tudni, hogy egyáltalán túléli-e. 1 hétig volt lélegeztetőgépen.

Szerencsére már jobban van.


A kisfia vitte haza a vírust az iskolából. Az anyukát viselte meg legjobban. Az egész köhögéssel kezdődött nála, aztán jött a magas láz. Majd már a mosdóba sem volt ereje kimenni. Ekkor döntöttek úgy, hogy irány a kórház. Nem kapott levegőt, hatalmas szorítást érzett a mellkasán... Csoda, hogy túlélte. :(

2020. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Mi értelme ilyen kamu szarságot ide lökni? Makk egészséges, sportos. Most ez vagy kamu, vagy nem volt egészséges. Egy olyan vírus, amit sokan tünetmentesen átvészelnek, nem fog egy egészséges embert úgy ledönteni, hogy majdnem belehaljon. Hülye azért én sem vagyok.

2020. jún. 3. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Rendben, higgy amit szeretnél :)


A hangnemedet viszont nem tudom mire vélni! Gondolom orvos vagy, bár ilyen szintű szellemi fogyatékossággal az nehezen elképzelhető! ;)

2020. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező! Akkor minek kérdezted, ha nem hiszed el, amit mondanak? Igaz vagy nem, ő leírta normálisan, higgy amit akarsz. Az meg nonszensz, hogy megkérdőjelezed, ilyennel kapcsolatban meg pláne.
2020. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem hiszem el, de minimum lennie kell valamilyen rejtett betegségének ahhoz, hogy a halál szélén álljon.


Ne haragudj, de akkor mivel magyarázod azt, hogy pl. Pisti meg Józsi ugyanannyi idősek, mindketten makk egészségesek, sportolnak, aztán mindketten elkapják a koronavírust. Pistinek semmi baja nincs, végig tünetmentes, mintha nem is lenne koronás, Józsi pedig majdnem belehal? Szóval azért így valami nem stimmel.


Egyébként nem értem, hogy hogyan állapítottad meg azt, hogy "értelmi fogyatékos" vagyok, miközben azt sem tudod, hogy ki vagyok. Attól mert írok itt valamit egy platformon, és nekem vannak olyan ismerőseim (szintén egy család), akiknek kb. kutya baja nem volt a koronával, kicsit érdekesnek tartom, hogy a te ismerősöd makk egészségesen majdnem meghalt. Ezért is lettem volna igazából arra kíváncsi, hogy egy beteg embert hogyan érint a korona. Ha full egészséges emberek a haláljukon lennének a korona miatt, akkor szerintem már milliók haltak volna bele. Ezzel csak azt kérdőjeleztem meg, hogy valami nem stimmel. Ha igaz is, akkor az ismerősöd egész családjából miért vágta padlóra pont azt a makk egészséges, sportos anyukát?

2020. júl. 7. 03:26
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Hajlam.
2020. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező én nem kaptam el a koronavírust de 30 éves koromban infuenzás lettem. Nem volt semmilyen krónikus meg nem krónikus betegségem. 10 éve dolgoztam a munkahelyemen és ez alatt az idő alatt 2 napot voltam betegszabin egy hasmenéses virus miatt. Szóval ez is bizonyítja mennyire nem voltam beteges. Nem dohanyozatam sportoltam stb. De ezuttal az influenzqból tüdőgyulladás lett majd kilyukadt tőle a tüdőm és műteni kellett. Majndem belehaltam olyan súlyos állapotba kerültem kórhazba 3.5 órás műtétem volt majd 3 hónapig alig éltem. Ennyit arról, hogy egeszséges emberekre nem hat súlyosan a koronavírus. És ez még csak nem is az volt CSAK influenza.
2020. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt koronas semelyik baratom,ismerosunk sem !! A barataim se ismernek koronast. Kamu az egesz.
2020. júl. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!