Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a mellkasi fájdalom oka?

Mi lehet a mellkasi fájdalom oka?

Figyelt kérdés
Kb két hete valamilyen kellemetlen érzést érzek a mellkasom bal oldalán és ez a bal válamba is átterjed. Nagyon fiatal vagyok, de sajnos sokat izgulok. Lehet ilyen hosszan tartó szívinfarktus? Már nagyon kellemetlen, tud valaki valamilyen tanácsot adni hogy elmúljon?

2020. máj. 24. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhúzódó infarktus nem lehet, és az olyan fájdalommal járna, hogy azonnal kórházba mentél volna :) valószínűleg csak a stressztől van. Próbálj sportolni, relaxalni :)
2020. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Refluxtól is lehet. Nekem is van, mindig bepánikolok, hogy szívroham, de egyrészt többször is voltam vele orvosnál és sose volt semmi baj az EKG-mmel, másrészt ha tényleg szívroham lenne, ennyi idő alatt már vagy tízszer meghaltam volna.
2020. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!