Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha agydaganatos beteg lennék...

Ha agydaganatos beteg lennék 6 hónap alatt lennének már komolyabb tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Állandó nyomást érzek fejemben. Mondtam orvosoknak a panaszaim de nem voltam CT-n mármint nem küldtek el. Ez s fejbrn lévő nyomás 6hónapja van ..lehetséges, hogy ha tumor lenne akkor más tünet is lenne?



2020. máj. 25. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodom, hogy én írtam-e ki ezt a kérdést. Ugyanez van nálam is.
2020. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, igen, ha nagyobb baj lenne már kiderült volna.
2020. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami az agyadban, azt elvileg MR-rel kéne nézniük, én úgy tudom.

Fájhat, lehet nyomó érzés a terfoglalo folyamat miatt.

Lehet hülyeség de nem "vizesedsz"?

Pl rosszabb vesefunkcio miatt

2020. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnak? Neurologia?
2020. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fél éva érzel nyomást annak valószínüleg már lennének neurológiai góctünetei. Ha van daganat és az nyomást okozna (vagyis térfoglaló hatású lenne) már jelentkezett volna területi érintettség miatt zsibbadás, beszédzavar, szédülés, látászavar vagy bármi hasonló. Azt azért nem mondom hogy nem kellene utánna járni. Egy neurológust ajánlott lenne felkeresni ezzel a panasszal, egy korábbi válaszadónak pedig igaza van. Inkább MR mint CT.
2020. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes ha figyelek magamra akkor érzem.ha nem akkor nem érzem pl ma is dolgoztam és semmi ilyet nem éreztem . Háziorvosom szerint pszichésen van ez velem
2020. máj. 28. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!