Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a szívfájdalmat?

Mi okozhatja a szívfájdalmat?

Figyelt kérdés

Már kb egy éve érzem ezt az érzést voltam már jó párszor EKG vizsgálaton és kardiológián is, azt mondták ne izguljak nincs semmi probléma, akkor megnyugodtam. De már nem tudok az lenni:( Azt mondják nincs semmi bajom de akkor miért érzem ezt? Nem mindig fáj csak néha előjön + a bal könyököm is szokott fájni ami átsugárzik a hátamba, vállba, állkapocsba ami olyan érzés mintha be lenne gyulladva. Van mikor nincs semmi bajom mikor nem jönnek elő a tünetek de 2-3nap után visszatér.

Sokat idegeskedtem régen arra is gondoltam hogy most jön ki rajtam de már 1éve így vagyok ezzel. Neten is keresgéltem hogy mi lehet a probléma de semmi olyat nem találtam amiből kiderülne. Valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló problémája? Kérlek segítsetek már élni sincs kedvem.:((

16/L


2020. máj. 25. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A sziv nem tud fajni, nincsenek benne erzo idegek. Korulotte erezhetsz fajdalmat, amit okozhat beszorult levego, becsipodott ideg, de gerincproblema is sugarozhat elore, de hallottam, hogy valaki a refluxot hitte szivfajdalomnak. Nincs gerincferdulesed esetleg? A stressz, a szorongas is siman tud ilyen tuneteket produkalni. Ha tobbszor is megneztek mar, biztos hogy nincsen semmi gond a sziveddel.
2020. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon minimális gerincferdülésem azt mondták nem vészes. Még a házi orvosom elküldött vérvételre és vashiányom van, egy időben szédültem is nagyon , ez nem tudom mennyire befolyásolja, + még írt ki nekem magne b6-ot
2020. máj. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!