Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetem azt, hogy...

Mitől érezhetem azt, hogy valami mászik lent a torkomban?

Figyelt kérdés
Tegnap is éreztem és ma már háromszor is. Hirtelen olyan érzés lesz úrrá rajtam, mintha valami elkezdene mászni lent a torkomban. Ilyenkor iszok, nyelek de csak percekkel később múlik el és időnként ismét érzem. (Étkezéstől, mindentől függetlenül) Szörnyű érzés, ahhoz tudom hasonlítani, mintha valami bogár kezdene a nyelőcsövem felé mászni... Mi okozhat ilyen érzést?

2020. máj. 25. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Torokgyík.
2020. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Vicces, csak még komolyan veszi.


Ha valóban nem nyeltél le semmit, akkor csak képzeled, mint például, van aki úgy érzi, hogy hajcsomó van a torkában, vagy valamilyen gombóc.

2020. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez valóban lehet lelki, mint a gombóc-érzés.


Ugyanakkor az is lehet, hogy kicsit be van gyulladva a torkod, és ilyenkor valami, amit máskor meg sem érzel (pl. kis csorgás az orrodból, ami amúgy természetes), most irritál.

Furán hangzik, de próbálj meg bevenni egy gyenge(!) fájdalomcsillapítót. Nekem szokott használni.

2020. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!