Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos elváltozás hasi ultrahan...

Rákos elváltozás hasi ultrahanggal kimutatható vagy látható, vagy teljesen esélytelen? Gondolok itt vastagbél daganatra stb. Többi lenn!

Figyelt kérdés

Lisztérzékeny vagyok nagy valószínűséggel, most diagnosztizáltak egy hónapja, azóta diétázom is. Na most nagyon régóta küzdök viszont emésztési problémákkal: enyhe hasmenés, puffadás, közepes hasi görcsök, és néha (átlagban kb havonta egyszer) székrekedés is felüti a fejét, ami általában egy nap alatt spontán magától megszűnik, vagy néha eszem egy kis aszaltszilvát és az nekem segít.

Viszont a tüneteim annak ellenére, hogy tényleg tartom a diétát rendesen nemigen akarnak megszűnni, és kezdek megijedni, hogy nehogy esetleg valami más baj is álljon a háttérben. És hát az ember persze olvasgat, és itt jött képbe a vastagbél daganat... nem vérzek amúgy soha, és nyákos székletet sem tapasztaltam. Viszont étkezés után enyhe hányingert, émelygést érzek, és emiatt kezdtem el orvoshoz járni, de idáig csak a lisztérzékenység derült ki. Viszont tudtommal az nemigen jár váltakozó hasmenéssel v. székrekedéssel... vagy lehetséges?

Laktózt is igyekszem amúgy kerülni, volt egy hasi uh és az negatív lett.

Elnézést, ha kicsit hosszú lett, remélem azért így is érthető, hogy kb mi a probléma.



2020. máj. 25. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Oh jajj nem hangzik túl jól. Nem is tudom hogy mi a menete, de gyors gyógyulást, jobbulást kívánok.
2021. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Muteten tul vagy mar gondolom. Hogy vagy?
2022. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!