Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék amíg lesz eredmény?

Mit tehetnék amíg lesz eredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Gasztroenterológusnál voltam mert a jobb alhasamban nyomást-fájdalmat érzek már egy jó hónapja. Emésztésem sincs teljesen rendben, itt-ott van kis hasmenésem, enyhébb görcsök is. Ultrahang semmit nem mutatott, vérkép is jó volt eddig.

Ma ismét vettek vért és vittem székletmintát is, de azt mondták hogy csak egy hónap múlva lesz eredmény.

Ez normális hogy ennyi sokat kell várni?

Mit tehetnék addig hogy jobban legyek ha nem tudom mi a bajom?

Mi lesz ha addigra rosszabb lesz?



2020. máj. 28. 10:56
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmit ne tegyél, ameddig nincs konkrét diagnózis, max diéta, de az sem feltétlen javasolt.
2020. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az eredmények nem mutattak ki semmit, minden normális. Rosszabb nem lett, bár jobb sem sokkal. Szedem a gyógyszert amit kaptam, de nem érzem hatását. Ilyenkor mit lehet tenni?
2020. jún. 22. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1.hét múlva volt. Fura. Türelem....
2020. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia mi lett az eredményed?
2021. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia, azóta voltam még pár orvoshoz, az egyetlen amire rájöttek hogy fruktóz felszívódási problémám van, amire nincs gyógyszer, csak diéta. A diéta kicsit segített azóta, de még mindig fáj az oldalam szinte szünet nélkül. Normix nem segített, talán csak minimálisan hatott. Probiotikumot és emésztést segítő tablettákat szedek folyamatosan, így hasmenésem nincs vagy csak nagyon ritka.
2021. okt. 29. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy mihamarabb meggyógyulsz
2021. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. nov. 25. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!