Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha hőemelkedésem...

Mit tegyek ha hőemelkedésem van? 37.4

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van mit tegyek? Szüleimnek nem akarok szólni róla. De még is mit tegyek? Vegyek be gyógyszert? Ha igen akkor milyet? 37.4 a hőemelkedésem.

2020. máj. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell semmit csinálnod. Ez nem magas. Ha feljebb megy, akkor vegyél be lázcsillapítót.


6 éves vagy, hogy nem tudod ilyenkor mit kell tenni?!

2020. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 nem 6 éves vagyok köszi, de holnap mennék valahova és félek hogy feljebb megy.
2020. máj. 29. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már te magad nem tudod eldönteni, miért nem szósz a szüleidnek?

Ők is csak azt fogják mondani, mint mi. De legalább tudjanak róla, nehogy később baj legyen.

2020. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3/3 Mert ha elmondanám ugrana a holnapi program, és én nagyon szeretnék menni.
2020. máj. 29. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Menstruáció előtt, ovuláció idején is előfordulhat hőemelkedés, vagy lehet van egy kis gyulladás a szervezetedben.
2020. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami tüneted is vagy csak hobbiból mericskéled a hőmersekleted? Ha valami tüneted is van akkor talan nem kéne megfertőzni azt akivel találkoznál. Amúgy ez nem magas. Ha nem érzed rosszul magad nem kell csillapitani. Ha nem írod le mi a bajod nem lehet tanacsot adni. Millió betegség jar hőemelkedesselm a gyomorrontastól kezdve a natháig....stb.
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6/6 nem hobbiból hanem melegnek éreztem magam és ezért megmértem. Meg reggel fáj a torkom de aztán elmúlik
2020. máj. 30. 08:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szopogass egy kis tantumverdét meg igyál este meleg teát. Ha nem rosszabnodik akkor nem tűnik valami vészes dolognak. Bár egy vilagjarvany közepén én lehet betegen inkább nem talalkoznék senkivel.
2020. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel ha fáj a torkod, hőemelkedésre vehetsz be egy fél Rubophen tablettát, akkor nem megy feljebb és a torokfájásra is jó.
2020. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél rubophen :) az halottnak a kenet. Nyugodtan egy egeszet. De ha nem erzed rosszul magad felesleges a majadat gyilkolni vele.
2020. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!