Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik több napon át tartó...

Létezik több napon át tartó epefájdalom/görcs?

Figyelt kérdés
A múlt hét végén és elején összejött egy jó kis pizzázás meg sajtburgerezés.... Máskor is előfordult már, hogy több vagy zsírosabb étel után fájt az epém tájékán. De most szerda óta szinte szüntelenül érzem, hol jobban hol kevésbé, néha a hátamba sugárzik. Hányingerem is van. Lehetséges, hogy epekő? Tudom, hogy orvoshoz kéne mennem, de hétvégén errefelé nem igazán lehet hova menni. Tapasztalatok érdekelnének, hátha valaki találkozott már hasonló tünetekkel. 27/N

2020. máj. 30. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy lehet tőle napokig szenvedni. Nálunk a családban két nő is epés volt (anyja-lánya). Ha például uborka salátát, töltött káposztát ette, akkor utána napokig szenvedtem, sőt olykor hánytak is, természetesen epét.

Próbálj meg most könnyebb ételeket enni, ne egyél sósan/borsosan/csípősen/túl fűszeresen, hátha helyreállsz.

2020. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*ettek

*szenvedtek

2020. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Nem is nagyon bírok enni azóta. Most megpróbálkozom egy kis húslevessel, mert már lassan a koplalástól leszek rosszul.
2020. máj. 30. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Első (és második) válaszoló vagyok. Hogy vagy azóta kérdező? Jobb már egy kicsit? Kitartás!
2020. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed :) a hányingerem elmúlt, fájdogál még kicsit, hol jobban hol kevésbé.
2020. máj. 31. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. Azért ennek mindenképpen járjál a végére, mert ha neadja' Isten epekő, az ugye műthető. De lehet, hogy gyógyszert kapsz majd rá. Mindenesetre jobbulást és minden jót kívánok Neked! :-)
2020. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp utána járok :) Köszönöm szépen, én is minden jót kívánok neked :)
2020. máj. 31. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!