Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez anyajegy vagy valami más?

Ez anyajegy vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sötétbarna színű, ugyanolyan a színe, mintha anyajegy lenne, úgy is néz ki és teljesen puha, kb. 0,5 x 0,5 cm a mérete, viszont az egész valami cérnaszerű dolgon lóg a bőrömön.

Olyan, mintha egy kis gyökere lenne, amivel kapaszkodik a bőrömön ez az anyajegyre hasonlító kis gombóc.


Ilyen van még néhány a testemen, de azok kisebbek. Nem érzem egyiket sem, nem viszket, nem fáj.


Zavar, mert nagyon csúnya és a nagyobbik a nyakamon van, miatta nem viselek nyakláncot.

Bőrgyógyászt még nem találtam, az utolsó kettő, akiknél az utóbbi években más bőrproblémával voltam, jól félrekezeltek és undokok is voltak.



2020. máj. 31. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Szemolcs.
2020. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fibróma. Vagy olyan anyajegy, ami lóg. Semmiképp sem szemölcs.
2020. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet eltávolítani a fibrómát?
2020. jún. 2. 02:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász! Ami kocsányosan lóg ki a bőrödből, de anyajegy színű-szerű (barna) a teteje, azt jobb nem piszkálni, mert az kocsányosan lógó anyajegy! Bőrgyógyász tudja neked szakszerűen eltávolítani!
2020. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, bőrgyógyász, majd pedig sebész!
2020. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2020. jún. 8. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a Maria utcai bőrklinikát keresd fel
2020. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!