Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van esélyem valamilyen bentlak...

Van esélyem valamilyen bentlakásos intézménybe bekerülni, ha szociális fóbiám van, és gyakorlatilag nem tudok vele élni? Hol lenne érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Pénzem semmi, csak hogy tudjuk.
2020. jún. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kintlakásra szavaznék. Hallgass a vén rókára. Ugyanígy voltam én is, bár nem gimis koli, hanem egyetem. 3 másik fiúval egy szobába, akik a bulinak és csajozásnak éltek. Én meg csak tűrtem a sok piszkálódást, tusolóba jártam tanulni, vagy a könyvtárban gubbasztottam napközben, csak mert már nem bírtam elviselni. Állandóan kupi volt az egész szoba, mindig fáradt voltam, mindig magányos és letört. Borzasztó volt. Soha senkinek nem kívánom, hogy olyan napokat éljen meg, nemhogy hónapokat. Gimi mellesleg eltelt, onnan haza tudtam járni busszal nem volt ekkora gond. Az első egyetemi évem emiatt annyira összetört lélekben hogy pszichológustól pszichológusig jártam utána. Családom könyörgött hogy bírjam ki, csináljam végig de nem tudtam. Először fagyasztás volt, de azután se mentem vissza többet. Dolgozni jártam, évekkel később kezdtem neki egy másik helyen egy másik szaknak. Ne hallgass senki másra, ha te úgy látod, hogy nem fogod bírni a kolit, és már most ezért gyötröd magad, akkor inkább ne! Lehet írni hogy a koli jó és szocializálódsz, de van akinek csak nem jó és kész! Nem éri meg azért bedepizni. Írj majd privátot esetleg, hogy hogy döntesz.
2020. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok koleszos, egyszerűen képtelen vagyok emberek között meglenni, a szobámon kívül minden idegen a számomra. Alapból autista vagyok.
2020. jún. 2. 18:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden munkahelyen csak kinlodtam eddig, max. kibirtam azért, mert valamire nagyon kellett a pénz, de ez eddig ment, mostanában már semennyire sem.
2020. jún. 2. 18:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ellátni, eltartani magam...
2020. jún. 2. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Családsegitő elintézi...

De minek?!

Ott csak rosszabb lesz :(


[/És nem a maga ura...,a nővérek-gondozók próbáljak majd irányítani az életét!Párom 45 évesen bekerűlt,egy évig birta majd visszaköltözött (bonyolult,nem párkapcsolati okok):"a pokol különb mint a szoc.otthon".

Én a hajléktalan szállot jártam meg:"Inkább a híd alatt mint a hajléktalanszálló"/]

2020. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!