Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borsmentaolaj IBS/SIBO tüneteire?

Borsmentaolaj IBS/SIBO tüneteire?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy két jó cikket, hogy akár az IBS illetve a SIBO tüneteit is tudja csillapítani a borsmentaolaj kapszula. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 2. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, hogy vagy azóta? Elmúlt a SIBO?
2021. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Szedtem kicsit több mint 2 hónapig a borsmenta kapszulát és hihetetlen eredményeket tapasztaltam. Konkrétan azóta teljesen tünetmentes vagyok!! Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy a refluxom keményen belobbant tőle, bántotta a gyomrom hosszú távon. De miután abba hagytam a szedését sem tért vissza egyik tünetem sem hála istennek. Szóval megérte. Nekem nagyon bevált :)
2021. jún. 7. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó!!


Nekem is refluxom volt tőle, abba is hagytam, de azóta is savas vagyok. Biztos nem szedtem elég ideig mert a SIBO se javult tőle.


Örülök hogy neked bevált!

2021. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kérlek, írjatok, hogy azóta mi a helyzet veletek? Kérdező, a borsmenta kapszulát hol vetted, naponta hányszor kell bevenni? Azóta sem újult ki a SIBO? Illetve milyen egyéb lehetőség vannak még a SIBO gyógyítására? Köszi!
dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretném szedni, légy szíves, írjatok! Naponta hányszor kell bevenni?
ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!