Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Nagyon nagy baj lesz ebből?

SOS! Nagyon nagy baj lesz ebből?

Figyelt kérdés
Szalmonellás voltam, már jól vagyok, de a doki mondta, hogy attól még mert én már rendbe jöttem, a fertőzés még bennem van, és ha valaki eszik/iszik utánam az elkapja. Van egy erősen immunhiányos húgom, aki egy olyan náthától is ágynak esik, amit más lábon kihord, minden második héten beteg, egy tűdőgyulladásba pár éve majdnem belehalt, és sajnos ma véletlen beleivott a poharamba. Ez délelőtt történt, és az előbb mondta, hogy fáj a hasa meg már kezd sápadt lenni, szóval biztos vagyok benne, hogy elkapta. Ilyesmi fertőzése még nem volt, szóval ebben szerencsére még nem vagyunk jártasok, ezért az lenne a kérdésem, hogy mi lesz vele? Milyen hatása lesz rá a dolognak?

2020. jún. 2. 23:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, teljesen jól van már. Rosszul volt szegény nagyon, de sokkal jobb volt a helyzet, mint amire számítottunk.

Köszönjük az érdeklődést!😊

2020. júl. 7. 22:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy túlélte. Csak most láttam a kérdést amúgy már hamarabb írtam volna. Reméljük e betegség által erősebb lesz az immunrendszere.

Tovább sok sikert az életben és jó éjszakát!

2020. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!