Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünete lehet,...

Blue Child kérdése:

Milyen betegség tünete lehet, hogy gyakran a fél arcom (baloldali) olyan vörös lesz, mint a rák?

Figyelt kérdés
Néha fáj közben erősen a fejem, de nincs Cluster - fejfájásom. Közben nincs semmilyen más tünetem a legtöbbször. Először -tavaly ősszel-arra gondoltam, hogy csak túl sokat érte a nap egy kávézóban, mindig úgy sikerült helyet szereznem. Aztán később magas vérnyomásra gondoltam. De az sincs, meg az amúgy is kétoldali. Aztán közben eltelt 1 év... És egyre vörösebb vagyok féloldalon és nagyon aggaszt. PLEASE!
2020. jún. 4. 13:41
 1/1 ProGamer20060328 válasza:
Orvos minek van? Ne internetre tedd ki, annak az esélye, hogy hasznos választ kapsz kevés. Essetleg allergiára tudok gondolni amúgy, de mivel adott fél, ezért kétlem, mondjuk nem lehetetlen, hogy azzal érintkezel a tárggyal, nekem anno a combom lett rákvörös és csípett, egy pléd miatt, mái napig, az a pléd irritál.
2020. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!