Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy nyaki gerinc...

Lehetséges, hogy nyaki gerinc eredetű a “szédülésem”?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdődött, hogy sokszor egyfajta bizonytalanság érzés kap el, olyan mintha vinne a fejem. A fülem sokszor elkezd csengeni és a csuklyás izmom eléggé fáj. Fejforgatásra fokozódik ez a “szédülés” érzés. Leginkább akkor jelentkezik mikor pl mosogatok vagy nyomkodom a telefonomat Tehát amikor lefelé nézek. Nagyon sokszor kelek arra hogy fáj a hátam, a nyakam. Akárhányszor voltam masszőrnél, mindig mondta, hogy nagyon csomós a nyakam és a csuklyás izmom. A fejem is sokszor szokott fájni és mostanában olyan mintha többször elzsibbadnának a végtagjaim. A kezeim néha bizseregnek.. Szerintetek milyen orvoshoz forduljak a problémámmal? Menjek el magán úton csináltatni egy nyaki gerinc MR-t? Kimutatná ha lenne valami eltérés? Esetleg szemészet?

Előre is köszönöm!



2020. jún. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi orvos,beutal a reumatológiára,és az küldhet CT,Mr re.

Nyaki gerinc sérv lehet.

2020. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb jutsz megoldáshoz ha csináltatsz egy nyaki MR-t. Én tapasztalatim alapján inkább neurológushoz mennék a felvétellel.
2020. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Tegyük fel, a vizsgálat nem mutat ki semmit. Folytatod a telefon nyomkodást?

Tegyük fel, a vizsgálat kimutatja, hogy a sok telefonnyomkodástól tropára ment az egész gerinced. Sajnos az orvosok nem foglalkoznak telefon nyomogató betegekkel.

2020. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello, megoldódott azóta a probléma? Nálam is ez van...
2021. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Igen! Volt nyaki gerinc MR és csigolya kitüremkedéseim

vannak/voltak. Voltam gyógymasszőrnél egy jó pár alkalommal és mostmár rendben van. Néha ha elalszom a nyakam vagy úgy fekszek néha becseng a fülem, de amint oda figyelek a test tartásomra elmúlik.

2021. febr. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!