Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom? Tünetek: Evés utàn...

Mi bajom? Tünetek: Evés utàn nagyon elàlmosodok. Néha fél napot is àtalszok. A legkisebb fizikai megerôltetéstöl is kapkodom a levegöt és olyan mintha a szivem ki akarna ugrani a helyéröl màr egy kisebb sétàtol is. Mindig fàj a derekam.

Figyelt kérdés
Az eredeti probléma a derékfàjàs volt. Kiprobàltam a vizböjtöt, de az 5. napon fel kellett adnom, mert egész nap aludtam és semmi energiàm nem volt. A fentebb leirt tünetek azota is jelen vannak. 28 éves vagyok és 86kg (tehàt böven van rajtam sulyfelesleg is), de ilyen fiatalon még nem kéne ilyen egészségügyi panaszokat tapasztalnom. A jelenlegi egészségügyi helyzetben csak végsö soron fordulnék orvoshoz, igy ezt ne javasolja senki. Azt szeretném kideriteni, hogy mennyire lehet nagy a gond.

2020. jún. 7. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dietazz.

Kajakomad van, mert tele eszed magad.

Elszoktal a mozgastól, nincs álló kepesseged.


Egyél normálisan napi 3 szor, jarj el futni.

2020. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nem erröl van szo. 5 napig vizböjtöltem, tehàt semmi kaja csak viz, igy ha akarnàm se tunàm teleenni magam annyira összeszorult a gyomrom. A futàsrol szo se lehet, mivel jelenleg a sétàtol is az àjulàs hatàràn vagyok.
2020. jún. 7. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Beteg a szíved.
2020. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az evés utáni álmosság természetes jelenség. Nem ártana egy laborlelet, mert lehet, hogy enyhén (?) vérszegény vagy.
2020. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szedj vitamint.


Kiürült belőled minden.

2020. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha öt napig csak vizet ittál és nem ettél semmit, akkor ezen nem kell csodálkozni... A súlyfelesleget nem így kellene megoldani.

Egyébként meg egy alapos kivizsgálás nélkül nem fogod tudni kideríteni, hogy mi bajod van. Semmi értelme, hogy nekiállj mindenfélét összediagnosztizálgatni magadnak.

2020. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tüneteket és ez elég valoszinünek tünik. Szinte mindet produkàlom (fáradékonysága, fázékonysága, szédülés, fejfájás, nehezen gyógyuló seb, hajhullás és száraz, viszkető bőr). A többi felsorolt tünet nem jelentkezett, de ezek jelen vannak. Ez mennyire szàmit sulyos problémànak? Kezelés nélkül is bàrmeddig ellehet vele? Szeretném megvàrni, hogy lecsengjen ez az egész virus cirkusz mielött orvoshoz fordulok.
2020. jún. 7. 13:21
 8/14 A kérdező kommentje:
A legutobbi kommentem a vérszegénységre vàlaszolt
2020. jún. 7. 13:22
 9/14 A kérdező kommentje:
A vizböjttel a derékfàjdalmat akartam kezelni (toxinok kiüritése a szervezetböl), nem a sulyfelesleget. Sokan jo eredménnyel alkalmazzàk különféle betegségekre. Akàr 40 napig is elvannak kizàrolag vizen. Ez a része nem is volt néhéz. Az éhség 3 nap utàn elmult. Nem azzal volt a probléma. Természetesen elektrolitokat tettem a vizbe.
2020. jún. 7. 13:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt a vérszegénység sosem jár egyedül, általában valami más problémának a szövődménye, ami lehet gyomorfekély vagy daganat is. Ráadásul ez nálad már egy előrehaladott vérszegénység súlyos tünetekkel.

Másrészt, ha nem kezeled (és kezelés alatt nem azt értem, hogy veszel a spárban egy vas pezsgőtablettát, hanem hogy elmész orvoshoz), idővel kialakul majd ödéma, fertőző bőrbetegségek, lépmegnagyobbodás, szellemi lelassultság, az agyműködés hanyatlása, koszorúérgörcs, trombózis, stb.

2020. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!