Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet magas a vércukrom?

Mitől lehet magas a vércukrom?

Figyelt kérdés
Olyan 17:30 körül ettem 3 zsemlét , 4 virslit meg a hozzátartozó dolgokat , szóval számomra ez csak egy átlagos étkezés volt mondhatni. Aztán egy 15-30 percre rá olyan szédelgősen éreztem magamat , és megnéztem a vérnyomásomat ami 144/65/90 volt ami épp nem alacsony ,de nézve hogy bestresszeltem nem is vészes , na de amikor megnéztem a cukromat 12.5 volt , volt már hasonló amikor valami nagyon cukros/szénhidrátdús cuccot ettem ,de akkor 1-2 óra múlva már normalizálódott most viszont vettem be krómot meg cinket , és ittam rá 1-1.5 liter vizet 1 órát vártam megmértem 11.2 volt , aztán ittam egy olyan 2dl meleg tejet fahéjjal , megnéztem egy 1.5 óra múlva , és 11.9 volt. Nem tudom egyszerűen lecsökkenteni már arra is gonodltam hogy csak annyira beparáztattam magam hogy már emiatt is az egekbe van , vagy nem tudom ,de senkihez nem tudok kérdéssel fordunli hogy mit kéne csinálnom.

2020. jún. 8. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Mérd meg éhgyomorra és étkezés után 2 órával, ha még mindig magas, akkor hívd fel a háziorvost, kérj időpontot.
2020. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!