Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés. Láz nélkül fertőzés?

Hasmenés. Láz nélkül fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggelre hogy harmadik napja vacakol a hasam. Mára legalább étvágyam már úgy ahogy van, tegnap az sem volt. De nem az a típus eset van nálam, hogy futni kell, szimplán megyek mondjuk napi 2-3x wc-re és lágy kis adag jön ki.. Volt hogy csak az inger jött rám, de semmi nem jött.


Se lázasnak nem éreztem magam, se fájdalmam nincs. Nektek volt már ilyen vírusos/bacis fertőzésetek láz nélkül? Ha holnapra se jobb, dokihoz elmegyek már..



2020. jún. 10. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak ennyi a tüneted, akkor lehet, hogy egy pár napos diéta és normaflore is rendbe teszi.


Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor nagyon összevissza eszem. Van egy-két kombináció (pl borsó-gomba) amit valamiért nem szeretnek a beleim.

2020. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tegnap szedtem be probiotikumot, igaz nem normafloret hanem Dr.Chen féle tablettát.

Attól féltem - tudom nem jó utána olvasni - de hogy ha ritkás, kevés hasmenés, lehet e elzáródás vagy valami és rettegek tőle.. vagy hogy valami kakirög állja e el az utat nemtudom. De a székrekedés meg kemény szokott lenni tudtommal.

2020. jún. 10. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az a semmi kategória. Kár miatta orvoshoz menned. Diéta, sok tea, és elmúlik magától.
2020. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Normaflore / Probium.

Kajákból ami megfogja kicsit a hasat, pl. banán, semmi hüvelyes ami felfúj, lehet enni háztartási kekszet, meg étcsokit (nem az 50%-os lidl-iset, hanem a minimum 75%-osat (Lindt kifejezetten finom ebből csak drága))

2020. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De akkor az nem gáz, hogy egyszerre csak kevés jön nehezen? Nekem általában máskor ilyenkor tisztul mint a fene..

De lehet akkor csak a bélflórám borult fel, ezért nem kell futva mennem.

2020. jún. 10. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
3nap nem hiszem hogy probléma lenne, ha 2-3x mész. Érdemes kipróbálnod amit fentebb írtam (#4), ha pár nap múlva sem javul, akkor érdemes lehet foglalkoznod vele kicsit jobban.
2020. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!