Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétszeres szívdobbanás egymás...

Kétszeres szívdobbanás egymás után mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap estefelé cigizés közben a szívem kétszer dobbant egymás után, gyorsan. Nem fájt, csak fura érzés volt. Utána éreztem, hogy kicsit melegem van, verejtékezek. De lehet, hogy ez csak attól volt, mert megijedtem. Utána, hogy biztosan tudjam, hogy nem fogok feldobni a talpam, kicsit kardióztam, hogy megnézzem, hogy hogyan reagál rá a szívem -elkezd-e szúrni, vagy máshogy verni -, de nem reagált rá a megszokottól eltérően. Esetleg ötletek? Régebben is volt hasonló, de kb egyszer volt, ha ezen kívül előfordult velem ilyen.

2020. jún. 11. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Szia,nekem is van ien eleg sokszor:)szivritmus zavar,ami kesobiekben lehet komoly is:)de egyebkent nagOn soktol fughhet,mennIre vag stresszes.En mondjuk ellege plusz enis cigizek😁de nalam akkor szok gyakraban ez elofordulni mikor kevesebbet iszok es erzem h nagOn suru a verem🤔szerintem ienkor nem a kardiozas jo ra hanem a nyugalom:)de ha sokszor lesz menny el mindenkep orvoshoz
2020. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

A szived percenként 70-90-et dobban, nincs az az isten, hogy te egy rendellenes/szokástól eltérő extra szívdobbanást észlelj!


Ellentétben kûrva gyorsan le kéne szokni a dohányzásról és kivizsgáltatni a tűdődet

2020. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod,csak akkor van szokott ilyenem lenni, ha másnapos vagyok. Gondolom besűrűsödik a vérem, a vízhiány miatt :D
2020. jún. 11. 14:56
 4/17 A kérdező kommentje:
2/3 Voltam 1-2 éve tüdőszűrőn. Nem volt semmi gáz vele.
2020. jún. 11. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt simán tüdőrákod lehet a dohányzástól
2020. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor masnaposan igyal joo sok vizet es nem lesz ien gondod😂
2020. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanma,jo hogy nem temetitek el ot😪
2020. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen és miután ráparáztam természetesen naponta jött (+magas pulzussal), aztán mindenféle kivizsgálás után kiderült hogy nekem az csak pánikreakció volt (abban az időszakban nagyon stresszes voltam),és ez mellett edzetlenség és tényleg miután meg lett a végleges eredmény és megnyugodtam + szedtem a magnéziumot kb mintha elvágták és utána már csak pár havonta 1x éreztem amikor tényleg nagyon ráfeszültem valamire de azóta már kb 1 éve nem volt egyszer sem.

Fontos hogy sokat igyál + kezdj el magnéziumot szedni és ha megint lesz menj el kardiológushoz (amúgy lehet ritmuszavar is ahogy az első írta vagy magnézium hiánytól is lehet vagy pajzsmirigy probléma miatt)

Amúgy nekem azt mondták (és olvastam is róla) hogy minden embernél előfordul hogy néha van ilyen 'más fajta ütés' de sokan meg se érzik, ha sokszor, gyakran van csak akkor mondják ritmuszavarnak, pl ha csinálsz 10 ekg-t és abból 1x van ilyen az még nem számítható annak.

2020. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
23 leszek nemsokára, le akarom tenni a cigit 25 éves korom előtt. Mindenképpen elmegyek majd ismét tüdőszűrőre valamikor, de nem hiszem, hogy ilyen fiatalon ilyen rövid idő nagy eséllyel kialakulna ilyen. De lekopogom!
2020. jún. 11. 15:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaa most látom hogy csak másnaposan hát akkor lehet vízhiány, kár volt ennyit leírjak akkor :D
2020. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!