Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Haspuffadás + szomjúságérzet,...

Haspuffadás + szomjúságérzet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem tudok rájönni orvos meg a korona dolog miatt még nem fogad csak sürgős esetben.

Tünetek:

Gyakori, napi szinten előforduló haspuffadás, hasmenés, fejfájás, folyamatos csillapíthatatlan szomjúságérzet, ebből következően gyakori vizelési inger, éjszakai lábzsibbadás.

A tünetek van hogy elmúlnak, de egyszer előfordult már erős hányinger + enyhe remegés, továbbá egy másik alkalommal erős fej és hasfájás, melynek következtében egészen reggel 9-ig nem tudtam elaludni. Ilyen erősen azonban csak ritkán jelentkezik a probléma, és gyakran teljesen el is tűnik.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, mert rettentő nehézségeket okoz a dolog a koncentrálásban, sportolásban, tanulásban és általános közérzetben.

Ha van bármi tipped mitől lehet kérlek oszd meg.



2020. jún. 11. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szomjúságérzet az már egy következménynek tűnik, a hasmenés miatt. A hasmenéssel sok vizet veszít a szervezet, így fontos pótolni.

A haspuffadás és hasfájás valami emésztési probléma lehet így a hasmenéssel együtt, hacsak nem stresszelsz mostanában, mert az is okozhatja. A lábzsibbadásra próbálj magnéziumot szedni, az segíthet, és szintén a hasmenés okozhatja annak is a hiányát.

Amíg nem tudsz elmenni orvoshoz, addig szerintem igyál sok folyadékot, szedj magnéziumot és multivitamint (hátha másból van hiány), hátha valamit javít a helyzeten. Egyébként nem tudom, hol laksz, de a városomban már lehet magánba is vérvételre menni, kb. 3000 forintért megnézik a fontos dolgokat.

2020. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bélbetegként írok. Hasmenésből és puffadásból még nagyon sok dolog lehet, ez általában a bélbetegségek első ismérve. Gasztroenterológushoz kérj majd beutalót, bár ha nem nagyon egyszerű a probléma, lehet, hogy magándokival jobban jársz.


Amint javulnak az állapotok, én először csináltatnék egy vérképet, mert abból már lehet néhány dologra következtetni. Azt is megpróbálnám észrevenni, hogy mikor jelentkezik ez a fájdalom (evés után, ok nélkül, bizonyos ételek fogyaztása után), esetleg ha evés után vagy rosszul, megpróbálhatsz bizonyos dolgokat abbahagyni egy napra, hogy nem ételintoleranciáról van-e szó.

2020. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!