Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnyugodhatok szerintetek?Ezt...

Megnyugodhatok szerintetek?Ezt az orvos látná?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már nagyon régóta van mindkét hónaljamban 1-1 kis reaktív nyirokcsomó, de múlthéten éreztem mintha fájdogálna a bal hónaljam ezért megnézettem.

Kijött egy másik is a bal oldalon, az orvos azt mondta hogy kis reaktív nyirokcsomó ne foglalkozzak vele.

Elmentem egy másik orvoshoz is aki képet is készített róla, ő is leírta és elmondta hogy reaktív.

Nagyon sokat beszélgettünk és mondta hogy egyértelműen el lehet dönteni a szerkezetéről hogy jó vagy rossz, de hogyha nem akkor le szokták írni hogy szúrják meg.

Aztán elolvastam a papírt, leírta hogy ugye reaktív és ennyi.

Ott szerepelt még hogy vastagabb valamije van nem tudom milyen latin szó, megkérdeztem mit jelent és azt mondta hogy azt jelenti, hogy most jelenleg működik tehát reagál valami kis fertőzésre.

Na sajnos én laikusan megnéztem milyen a rosszindulatú nyirokcsomók ultrahang képe és valahogy látom a hasonlóságot.

Ha baj lenne akkor ugye azt leírta volna?


2020. jún. 12. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt. Bőrgyógyászom válasza az volt rá, hogy a szőrtelenítőt rendszeresen fertőtlenítsem, majd magától felszívódik. Két hét múlva valóban már nyoma se volt.
2020. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg másik orvost is. Ha ugyanezt mondja, én megnyugodnék.
2020. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő a 2. aki ezt mondta.

Hétfőn voltam az elsőnél, ő azt mondta hogy nem kell vele foglalkozni teljesen rendben van, és tegnap voltam a másiknál és ő is azt mondta hogy reaktív.

2020. jún. 12. 08:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a 2. akinél voltam a kedvenc orvosom, mindig hozzájárok a hülyeségeimmel, direkt rákérdeztem hogy milyen időközönként jöjjek így vele vissza és azt mondta hogy felesleges ha nincs panasz, elég évente mikor megyek emlőultrahangra ránéznie.
2020. jún. 12. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele. Nekem is volt hónaljban megnagyobbodott nyirokcsomó, hetekig nem múlt el, ez húsz éve volt, mégis itt vagyok. :)
2020. jún. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem igazából a nyakamon is van jópár, a kulcscsont,mellüreg,hasi régió tiszta, nagyon ráparázok sajnos ezekre a dolgokra.

Anyukámnak is van a hónaljában pár, ő is megnézette és neki is rendben vannak.

Engem ez bosszant sajnos hogy ennyire hülye vagyok hogy konkrétan képes vagyok utánanézni az uh képnek mikor semmit nem értek rajta, beírom netre erre angol oldalakról szedegetem össze mi normális és mi nem, nem hogy egy olyan főorvosnak hinnék aki 30 éve praktizál...Ráadásul úgy hogy mondta is hogy egyértelműen látszik ha normális vagy kóros, de ha meg nem tudják eldönteni akkor leírják hogy szúrják meg, és én meg keresgélek akkor is...szörnyű vagyok😂

2020. jún. 12. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!