Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit egyek/igyak hasmenés ellen?

Mit egyek/igyak hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
3 napja hasmenésem van és holnap mennék a barátnőmhöz. Nagyon szeretnék menni és ő is szeretné,hogy menjek. Még soha sem voltam náluk és nem úgy szeretnék bemutatkozni hogy hol van a wc. Nem ettem semmi olyat amit nem szoktam. Hasi görcseim is sűrűn vannak (lány vagyok).

2020. jún. 12. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyers krumpli segíthet, mert tele van keményítővel(nálam is bevált), esetleg még a banánt.


De ha gyógyszert is szednél, akkor az immodium(lehet már más a neve, de így is megtalálod neten) jó hasmenésre.

2020. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kisebb koromban anyu ilyenkor mindig vizes törtkrumplit csinált nekem. :)
2020. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi első nem rosszból, de kérdező Immodiumot ne vegyél be! Ha 3 napja tart akkor valószínű egy kis fertőzés is lehet, mert az több ideig eltart (akár egy hétig). Hadd jöjjön ki aminek kell, de ami segíthet, az viszont az aktív szén, esetleg azt vegyél. Az nem fogja meg a hasat, csak segít "rögzíteni" a káros cuccot hogy úgy jöjjön ki. Kicsit purgál is :D


Kaja: rizs, krumpli, banán, pirítós kis vajjal, egyél mellé kis zöldet rost miatt, ropi, keksz.. Inni vizet igyál és sokat!

2020. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha egy hétig tartana, azért nézesd meg magad dokival, mert lehet baci és antibiotikum kell. De ha már észleltél bármi jellegű javulást, akkor nem valszeg, mert az rosszabbodna kezelés nélkül.
2020. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!