Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett a beteggel?

Mi történhetett a beteggel?

Figyelt kérdés

A koronavirus.gov oldalon olvastam (talán tegnap vagy tegnapelőtt) az "elhunytak" cikkben, hogy egy 37 éves férfi is meghalt. Alapbetegséghez annyi volt írva, hogy nem ismert. Na most akkor nem csak az idősek hal(hat)nak bele ebbe a bunkó vírusba, hanem fiatalok is. Nagyon jó, mert én is "csak" 30 éves vagyok.

Ha nem volt ismert alapbetegsége, akkor a korona vitte el szegényt, nem? :-(



2020. jún. 12. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy nem volt ismert alapbetegsége, még lehetett valami olyan problémája ami komoly volt, csak nem tudott róla.
2020. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem jár orvoshoz, még nem biztos, hogy egészséges.
2020. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Korábban sem mondta senki, hogy fiatalok nem halhatnak bele. Belehalhat bárki, de nyilván minimális az esélye, de nem kizárt.

Ahogy azt is kizártnak tartom, hogy 30 éves vagy.....nem 14 inkább?

2020. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A 40 alatti korosztályban 0,02%-os a mortalitása, az azt jelenti, hogy 10.000 emberből kettő meghal.
2020. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

1. Miért, eddig azt gondoltad, hogy a vírus tényleg megnézi, hány éves az áldozata? És nemcsak ez a vírus, hanem bármelyik? (Influenzába tömegével hal meg minden korosztály évente, csak szólok.)

2. Attól, hogy nem volt ISMERT alapbetegsége, még lehetett valami baja. Egész komoly betegségek is, mint pl. leukémia vagy autoimmun betegségek képeket 'alattomosan' bujkálni évtizedekig is akár úgy, hogy amúgy már jelen vannak.

3. Attól, hogy nem volt alapbetegsége, még lehetett egyéb okból rossz a generális egészségügyi állapota. Sokat dohányzik, esetleg drogozik, vagy pusztán csak életvitele által leamortizálja magát, aztán máris olyan 30 évesen, mintha 70 lenne. Sőt, egyes 70 évesek meg sokkal egészségesebbek.

4. Ha meg tényleg nem volt semmi, akkor is van ilyen. Szökőévente egyszer van valaki, aki mandulaműtétbe hal bele... Sajnos MINDEN előfordul és az ellenkezője is.

2020. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

*képesek


Egyébként én is erősen kétlem, hogy tényleg 30 éves vagy.

2020. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Influenzába is bele szoktak halni nagyon ritkán egészséges szervezetű emberek, akik például meg voltak fázva 1 héttel ezelőtt, gyengébb még az immunrendszerük, és pont akkor támadja meg őket az influenza.

A még gyengébb szervezetüket meg legyőzi az influenza. Viszpnt, azt már nem zengi a média, mert senkit nem érdekel, nincs hír értéke.

De, nem kell mindent elhinni a médiának...

Ezekről a fiatalon elhunyt koronavírusos betegekről ki szokott derülni, hogy piáltak, vagy erősen dohányosok voltak...

2020. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit vagytok megakadva azon, hogy 30 éves vagyok? Miből vontátok le a következtetést, hogy 14 (ahogy az egyik írta) vagyok? Kíváncsi lennék, miből állapítottátok meg a koromat.
2020. jún. 12. 19:05
 9/15 A kérdező kommentje:

1-es, 2-es, 4-es és 7-es válaszolónak köszönöm a normális, értékelhető választ.

A kérdésem nem az influenzára irányult. Tisztában vagyok vele, hogy abba többen is belehalnak, mint a koronába. A bunkó megnyilvánulás itt is megmutatkozott: "(Influenzába tömegével hal meg minden korosztály évente, csak szólok.), "Ahogy azt is kizártnak tartom, hogy 30 éves vagy.....nem 14 inkább?" Hiába, már anno Hofi is megmondta: Bunkók, szép nagy magyar réteg.

2020. jún. 12. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt, Angliaban, ahol elek, fiatal, egeszseges emberek is meghaltak.

De nem szabad rettegni, egyszeruen ovatosnak kell lenni.

Magyarorszagon a lezaraskor nagyon keves fertozott volt, es az emberek tenyleg nagyon vigyaztak. Per pillanat nincs jarvany, csak eselye, hogy ujra jon.

Ne felj, csak eleg, ha elhiszed, hogy van ertelme az ovatossagnak.

2020. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!