Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mintegy 3 hónapja fáj a...

Mintegy 3 hónapja fáj a hasam, kb a csípőcsont felett. Van is egy dudor ott a hasam mindkét oldalán. Edzeni emiatt már nem is bírok, hiszen terhelésre nagyon érzékeny, illetve olykor kihat a combjaimba és a herékbe így azok is fájnak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Néztek már meg UH-val Ct-vel, vizsgált sebész sérv és vakbél gyanújával, illetve gerinc MR-n is reumatológus által, de mind ezek semmit nem mutattak ki. Sőt annyira semmit se, hogz még irànyt sem adtak hogy merre és hogyan folytassuk a vizsgálódást, illetve milyen orvoshoz menjek még, vagyis teljesen vakon vagyok ebben a helyzetben. 3 hónapja pihenek csak már hisz edzeni sem tudok, de nem lett jobb attól, hogy pihentettem. Bélproblémám sincs, hiszen voltam vastagbél tükrözésen crohn betegség gyanújával de az is negatív lett. Vajon mi lehet ez? Milyen orvoshoz érdemes még elmennem? Már vesekőre is néztek meg de az sincs szóval olyan féle problémám sincs. Egyébként kondizom az tény. Ha esetleg ezáltal alakult ki a probléma akkor mégis mi lehet ez?
2020. jún. 13. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég rejtelyes. Írd meg ha kiderült. Milyen jellegű a fajdalom? Folyamatos tompa vagy nyilalló állandó vagy csak terhelésre jelentkezik? Felületi vagy melyebbről jön?

Ha megírod gondolkozom mi lehet. Biológus vagyok háha eszmbe jut valami mi fájhat ott. A dudor az mit jelent? Mindkét oldalon van egy dudor vagy hosszában emelkedik ki valami? Mert kitüremkedni csak sérv miatt a belek, esetleg erek vagy lágyrész daganatok szoktak. Ne ijedj meg az utobbi az nem rosszimdulatú elvaltozást jelent feltétlenül. Ha kaptál kontrasutanyagot a ctnek mutatnia kéne. A hugyhólyag jutott még az eszembe. Viszelési problémáid vagy változás nincs? Mert az tud még jerékbe sugározni meg combba. De az meg nem türemkedik ki a hasadon. Meg elvileg ctn az is szépen látszik. Hogy indult a probléma? Volt valami előzmény? Ha megnyomod a dudort az fáj?

2020. jún. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a nyirokcsomóid nagyobbodtak meg ott és azok fájnak?
2020. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!