Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bakteriális fertőzés mindenkép...

Bakteriális fertőzés mindenképp lázzal járna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5. napja fura a hasam. Eleinte mintha csak valami lappangást éreztem volna, puffadtam és kevés, lágy kaki jött. Kivártam a 2-3 napot, azt mondják addig ne szedjen rá semmit az ember, utána aktív szeneztem, de nem sokat mivel nem durva hasmenésről volt szó - napi 2-3 szemet - ezután összerakta picit a székletem, jóval javult az állaga, csak picit megsötétítette :D Ma reggelre sem hasmenéses volt, viszont azt így még érzem, hogy pociba nem vagyok 100%-os. Diszkomfortot érzek. És hát kellemetlen, de elég büdiket szellentek.. Viszont(!) semmi láz nem jelentkezett, szerintem még csak hőemelkedés se. Csak azt mondják ha egy hét alatt nem múlik el, akkor valószínű, hogy nem vírus hanem baci okozza és antibio kell rá. Nektek volt már ilyen láz nélkül?


Természetesen ha letelik az egy hét megyek orvoshoz, csak érdekelne.



2020. jún. 13. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem jár lázzal minden fertőzés.


Szedj probiotikumut. Egyébként ha 15x ismétled meg a kérdésed sem lesz más válasz.

2020. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki reagál egyformán. Vannak olyanok,akik nem lesznek lázasak, vagy csak nagyon ritkán, vannak olyanok,akik nem. Diétázol? Akár vírusos,akár bakteriális fertőzésről van szó, diétázni kell és mivel mindkettő elpusztítja a normál bélflórát, probiotikumot is szedni kel. Amíg ez nem áll vissza,addig lehetnek diszkomfort érzéseid, sőt akár hasmenésed is.
2020. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

??

Bocs de az nem én lehettem :D

Láttam előttem hasonló kérdést, de gondoltam kiírom a sajátom..Köszönöm szépen azért a választ.

igeen diétázok most pár napja ilyeneket hogy keksz meg pirítós és társai. Na probiotikumot nem próbáltam, vennem kéne!! Melyiket tudnád/tudnátok ajánlani?

2020. jún. 13. 12:27
 4/24 anonim ***** válasza:
Az szinte mindegy,de jó ha tudod,hogy pl. a joghurt,kefír, savanyúkáposzta, kovászos uborka is tele van probiotikummal.
2020. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igeen? Azta ez új..

Úristen de jó vagy köszönöm!:D

Ennek utánaolvasok és lehet csipegetek abból amelyik jól esne.

2020. jún. 13. 12:51
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már a huszadik kérdése a héten! Unalmas!
2020. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, elolvasom ezt is!

Értsétek már meg hogy nem tehetek róla ha valaki megkérdezte ezt előttem ötször!:DD

2020. jún. 13. 13:08
 9/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már hogy nem te írtad ki. Ugyanilyen gyerek a stílusa az összesnek. Állj le és kösd le magad valami értelmessel.
2020. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!