Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Írtó büdös fingás és lágy...

Írtó büdös fingás és lágy széklet?

Figyelt kérdés

Bocs de komoly a kérdés gyerekek nem viccelek valami borzalmasakat eregetek a napokban. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor főtt tojást eszek és utána na szóval értitek. Csak a gond, hogy nem ettem tojást. Néha néha szagtalan, akkor kezdek megörülni, aztán újra... Emellett meg az van, hogy majdnem egy hete nem szarok egy rendeset mert lágyan jövök ki. Soha ilyenem nem volt max ha vírusom volt vagy valami, de eddig?? Mi ez valami baktérium?

Ne szedd le a fejem holnap megyek orvosomhoz. De kicsit félek azért tudtok erre valamit mondani?



#baktérium #lágy széklet #bűzös bélgáz
2020. jún. 14. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem benyeltél valami vírust ,vagy valamilyen ételérzékenységre tudok tippelni. Nyilván első körben nem a legsúlyosabb betegségekre kell gondolnod,diétázz,igyál sok folyadékot . Az orvos sem fog pár nap után mást mondani .

Esetleg koplalhatsz egy napot,nálam hasmenős betegségnél az mindig segít,másnapra semmi bajom .

2020. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Kulturáltabban is megfogalmazhattad volna a kérdést, pont ettem.
2020. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Bocs remélem azért be tudtad fejezni.


Első nekem azt mondta valaki ezzel el se menne még orvoshoz, mert mi a fenét tudna rá mondani rá. És hogy lehet csak túlkapom és ezen görcsölök és ezért nem jobb. Szóval lehet lazítanom kéne, lefoglalni magam és enni amit kívánok - kivéve azért tejeset/nehezet - de ennyi. Max veszek valami jóféle probiotikumot holnap a városban!


Valaki tud jót tanácsolni? Csak mert nekem azt mondták a Normaflore az szart se ér

2020. jún. 14. 13:54
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Dr. Chen féle probiotikum nagyon jó. Ha így mondod tudni fogják. Bioboltba/Herbáriába szoktam venni. A Normaflore tényleg kaki.
2020. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Én a stressztől is produkálok simán ilyet vagy ha olyat eszem amit nem tolerál az emesztőremdszerem. Ne félj nem lesz nagy baj. Inkább jó hogy nem ülsz a problémával sokáig mint mások így hamar meg.fog oldódni.
2020. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
2-es akkor minek olvasod el?
2020. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

6-os: Sajnos nem tudom előre milyen kérdést tesznek fel, így ha a kezdőoldal bedobja ráakad a szemem. Nem gondoltam, hogy ezt meg kell magyarázni.


Amúgy megettem kérdező, ettől függetlenül finom volt. XD

2020. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

7-es, ne is mondd, en is jártam mar igy kismillió alkalommal 😃

Csak kivancsi voltam bocsi 😄

2020. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Okés nincs gond. 😉
2020. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a lényeg jól esett :D
2020. jún. 14. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!