Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milgamma gyógyszer nem segíten...

Milgamma gyógyszer nem segítene az arcidegzsábán?

Figyelt kérdés

Neurológián voltam. Eddig az orvos szerint nagyon gyanus az arcidegzsába, elkűldött MRI vizsgálatra. Az a probléma, hogy nem merek új gyógyszereket most bevenni, van valami allergiám ami fél éve tart, még mindig nem tudják mitől lehet plussz a karantén miatt nem is tudtam további kivizsgálásra menni vele. Most indúltam el, hogy lassan minden el tudjak intézni. De nem merem terhelni magam, nagyon sok gyógyszert szedtem be eddig, vannak alapbetegségeim azokra is vennem kell. Lényeg, hogy nem bírja a gyomrom már a gyógyszereket. Nem tudom mennyire lehetséges az orvossal ezt megbeszélni ahogy láttam ő se mer nagyon adni semmi erőset amiért van az allergiám.

Szóval mit tudtok ami jó rá vagy segítene az ideget oldani? A milgammat azért kérdeztem mert nekem a hátamban is szokott becsípődni nagyon erősen ha hirtelen mozdulok vagy nehezet emelek. Olyankor szoktam ezt a kúrát csinálni és eddig mindig segitett.

Az orvos azt mondta rá, hogy a fájdalomra nem foh hatni de szedhetem mert csak vitamin. De nem segit az idegeket oldani? Mert ő ezt nem mondta meg elég hamar lerázott. Nem is nagyon tudtam vele rendesen beszélni.


2020. jún. 16. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idegfájdalomra szokták javasolni, amúgy tudtommal a gabapentint és a pregabalint szokták még akár arcidegzsábára adni. Én az elsőt szedem, de nekem a nyaki gerinc miatt kialakult idegfájdalomra adták. Nagyon szerencsés vagy ha a becsípődésre ez segít, talán nem is becsípődésed van olyankor, mert a milgamma arra nem hathat.
2020. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És meddig kell szedned a gyógyszert? Milyen adagokban? ( Nem a fejem után akarom szedni csak érdekel) Most jelenleg nem merek semmi újjal kísérletezni, valami alternatívát nem lehet ilyenkor kipróbálni? Nincs más lehetőség csak gyógyszer?
2020. jún. 16. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegfájdalomra a fent említett gyógyszereket és a milgammát ajánlják. Én a neurológustól kaptam a gyógyszert, őszintén szólva még csak 8 hónapja szedem, de pozitív mellékhatásként segít az alvászavaromon, így egyenlőre nem szándékozom letenni. A legkisebb dózist szedem.
2020. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!