Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez már valami...

Szerintetek ez már valami betegség lehet?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és pár év vettem eszt észre.

Otthon, amikor egyedül vagyok vagy családdal, vagy akikbe nagyon megbízok, olyan szinten elengedem magam, hogy néha azthiszem teljesen idióta vagyok, vagy nem komplett.

Nem is tudom miért csinálom igazából jól esik. Az a lényeg, hogy ordibálok, ugrálok, úgy viselkedek mint egy komplett elmebeteg. Ha ismeritek, kb úgy mint a Filthy Frank vagy pink guy.

Egyébként amikor vissza kell fogni magam teljesen normális, vagyok, sőt inkább szeretek középpontba lenni és társaságban általában mindig én vagyok a "vicczsák".

Jó tanuló vagyok, nagyon sok felnőtt mondta hogy 24-25 évesnek nézett, mert érettebb vagyok a koromnál, és viszonylag értelmesnek is tartanak, lelkileg is kiegyensúlyozott vagyok. Ezért nem gondolnám hogy pszichopata lennék, és lepődök meg magamon is hogy így viselkedek otthon.

SZERINTETEK ez már valami pszichologiai betegség lehet, vagy csak szimplán ilyen a személyiségem?

Illetve van aki hasonló "idióta"?



2020. jún. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod. En is ilyen vagyok. Parom is ilyen.
2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok 😊

43/N

2020. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok fogyaták ha látná valaki mi milyenek vagyunk itthon az egész családdal.. De nekem haverjaim és barátom is ilyen :D így van ez jól szerintem
2020. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!