Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon elkaphattam? Szerelők...

Vajon elkaphattam? Szerelők jöttek ma hozzám és az egyik tüsszögött és folyamatosan szipogott. Átmentem a másik szobába és mikor elmentek kinyitottam az összes ablakot és elmentem otthonról másfél órára.

Figyelt kérdés
Nagyon nagy bunkóságnak érzem és éreztem mindig is - a járványhelyzettől függetlenül - ha betegen bemegy valaki a másik lakásába. Most meg különösen felháborítónak tartom főleg, hogy előző nap egyeztettük az időpontot lehetett volna szólni, hogy vállalom e így is, vagy legalább felvenni egy maszkot ami eszébe sem jutott a fiatalembernek. Sajnos mire feltűnt a szitu nem tudtam elküldeni őket mert már elkezdték a munkát. Kb.1.5 órat tartott. :(

2020. jún. 17. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz nyugodj meg. Egyébként rengeteg az allergiás ember, most ezektől is parázni fogunk ezentúl?
2020. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mit kaphattál el? A koronát? Ne viccelj már. Sima mezei megfázást elkaphattál, de az nyilván nem olyan izgi. Amúgy tényleg rengeteg allargiás van, akik a nyarat non-stop végig tüsszögik, nem tudhatod soha, hogy mi van a háttérben.
2020. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem feltételezem, hogy a koronavírus létezik egyedül és mindenkinek az a baja akinek folyik az orra. De momentán egy náthára sem neveznék be szívesen, utálok beteg lenni. Köhögős betegségnek meg számomra kockazata van mert volt ptxem akár korona akár nem. Szóval nem szeretem ha valaki ennyire nem törődik a másikkal még ha nem is ismeri.
2020. jún. 17. 16:07
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Sajnos a media mindent megtett félelemkeltés ügyben ez nem tud elmúlni egyik napról a másikra :( én is érzem, hogy rossz de tehetetlen vagyok ellene.
2020. jún. 17. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
A nátha nem ragalyos. Az allergia sem.
2020. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A náthát egy vírus okozza úgy hívják nátha vírus. Pont annyira ragályos, mint az infuenza. Te is tanultál valamit :)
2020. jún. 17. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Óriási tévedesben vagy. De nem baj. Mindenki abban hisz amiben akar. 😂
2020. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert szerinted mi okozza? :D google a barátod nézz utána ha nekem nem hiszel :D lappangási ideje 24-72 óra.
2020. jún. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!